"Przyjaciółki" ze świetnym wynikiem

Data: 
20 mar 2015

Z upływem kolejnych sezonów zainteresowanie losami przebojowych "Przyjaciółek" wcale nie słabnie. Piąta odsłona serialu Telewizji POLSAT, który jest emitowany w czwartki, od 5 marca, o godzinie 21.00, osiąga świetne wyniki oglądalności. Pierwsze trzy odcinki nowego sezonu obejrzało średnio 2,25 mln osób. "Przyjaciółki" są ulubionym serialem Polek - aż 1 mln 600 tys. widzów, czyli 70%, to kobiety! W trakcie nadawania serialu Polsat jest stacją numer jeden wśród kobiet z grupy komercyjnej 16-49. Warto dodać, że piąty sezon serialu, który pokochały miliony Polek, notuje wyższe wyniki niż 3. seria nadawana w tym samym paśmie rok temu - więcej o 160 tys. widzów, i o blisko 190 tys. widzów więcej, niż seria 4. emitowana jesienią ubiegłego roku.

fot. Polsat/Krzysztof Dubiel
 
Czwartek bez "Przyjaciółek"? Dla milionów fanów serialu to niemożliwe! "Przyjaciółki" już piąty sezon goszczą w ich domach, dostarczając mnóstwo dobrego humoru, uśmiechu i pozytywnej energii ze szczyptą wzruszeń. Któż by nie marzył o takich przyjaciółkach? Inga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się na dobre i złe w dowolnej, życiowej sytuacji. Kiedy tylko jedna z nich traci grunt pod nogami, natychmiast wkraczają trzy pozostałe, gotowe przezwyciężyć góry problemów i uciążliwych przeszkód. Każda z naszych, kochanych „Przyjaciółek” z osobna nie poradziłaby sobie z problemami, ale wspólnie są niepokonane! W piątej odsłonie hitowego serialu Polsatu emocji nie brakuje. Patrycja była przez chwilę bezrobotna, ale już robi karierę w najmodniejszym salonie fryzjerskim w mieście. Zuzę trafiła strzała Amora, jednak przed nią miłosne zamiesznie. Pani Dyrektor zakochała się w ojcu przyjaciółki! Anka toczy z byłym mężem batalię o dom. W życiu Ingi znienacka pojawił się ojciec. Odbudowanie relacji po dwudziestu latach nie jest łatwe. To jednak nie wszystko, bo przez niego przyjaźń Zuzy i Ingi wiści na włosku! W poukładanym i szczęśliwym życiu „Przyjaciółek” cały czas pojawiają się przeciwności losu, które wywracają codzienny spokój do góry nogami. Pomimo tego, że czasami wszystko wydaje się beznadziejne, a wszystkie sprawy przegrane, dziewczyny zawsze mogą liczyć na siebie. Ich wzajemna przyjaźń pomoże im odnaleźć się w nowych i trudnych sytuacjach, ale przede wszystkim nigdy nie pozwoli im upaść. W ich przyjaźni drzemie niezwykła moc!

W piątej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występuje plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Filip Bobek, Krzysztof Wach, Modest Ruciński, Mikołaj Krawczyk i Ewa Kasprzyk. W nowym sezonie do obsady dołączyli: Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Mariusz Bonaszewski.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 20.03.2015