Polsat nadawcą gal UFC w Polsce

Data: 
20 sty 2018

ufc.bmp

UFC i Polsat zawarły umowę na transmisję gal UFC w Polsce. Polscy fani MMA  będą mogli oglądać wszystkie gale UFC na antenach Polsatu przez najbliższe trzy lata.

Największy nadawca telewizyjny w Polsce podpisał z największą na świecie organizacją mieszanych sztuk walki umowę na wyłączne transmisje gal UFC. Widzowie kanałów Polsatu przez najbliższe trzy lata będą mogli obejrzeć na żywo 40 gal UFC rocznie, a także ponad 150 godzin programów dodatkowych. Gale UFC będą pokazywane głównie na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Fight.

Wice-Prezes UFC, David Shaw powiedział: "Polsat jest domem dla największych organizacji sportowych i cieszymy się, że zostaliśmy partnerami. Mamy nadzieję na bliską współpracę dla budowania marki UFC w Polsce i dla polskich fanów, którzy będą mieli okazję być tak blisko organizowanych przez nas wydarzeń, jak nigdy wcześniej".

"Bardzo cieszymy się z nawiązania długoterminowej współpracy z UFC, największą  światową federacją MMA. Nasi widzowie i fani MMA w Polsce będą mieli przez najbliższe trzy lata wyjątkową okazję zobaczenia wszystkich gal UFC. Cieszymy się tym bardziej, że na galach UFC występują polscy wojownicy z naszą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk na czele" - stwierdził Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.

Aktualnie pod szyldem organizacji UFC walczy 12 polskich zawodników, a wśród nich jedna z największych gwiazd, była mistrzyni świata UFC w wadze słomkowej i pretendentka numer 1 do tego tytułu, Joanna Jędrzejczyk. Widzowie będą mogli zobaczyć w oktagonie również Karolinę Kowalkiewicz, Jana Błachowicza, Marcina Tyburę i Krzysztofa Jotko.

Przygoda Polsatu z UFC rozpoczyna się już tej nocy. Widzowie będą mogli obejrzeć galę UFC 220: MIOCIC VS NGANNOU o godzinie 4-ej w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport. A już 28 stycznia kolejna gala UFC FIGHT NIGHT: JACRE VS BRUNSON 2 i wiele innych ekscytujących wydarzeń w kolejnych tygodniach.

Grupa Polsat

To największa grupa medialna w Polsce, w której skład wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat jedną z największych europejskich platform cyfrowych i dostawca usług medialnych dla ok. 3,5 miliona abonentów, Polkomtel (operator telefonii komórkowej) i Telewizja Polsat, która niedawno obchodziła swoje 25-lecie i jest dynamicznie rozwijającą się stacją telewizyjną. Polsat posiada w swojej ofercie popularne kanały bezpłatne i płatne. Jednymi z najważniejszych są kanały sportowe: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight, na których można oglądać wiele największych wydarzeń sportowych na żywo, a wśród nich m.in. Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Eliminacje do Mistrzostw Europy, Liga Narodów UEFA, Wimbledon, turnieje ATP, czy Mistrzostwa Świata w siatkówce.

UFC

To światowa organizacja sportowa zajmująca się sportami walki i największy dostawca usług pay per view. UFC nabyte w 2016 roku przez światowego lidera w branży sportowej, rozrywkowej i modowej Endevour (wcześniej WME/IMG) razem z partnerami strategicznymi Silver Lake Partners i KKR, ma swoją siedzibę w Las Vegas oraz sieć przedstawicieli i pracowników na całym świecie. UFC organizuje ponad 40 gal rocznie. Organizowane przez UFC wydarzenia wypełniają widownią najbardziej znane areny na całym świecie, a transmisje z nich oglądane są w ponad 163 krajach, w 35 różnych językach, przez ponad 1 miliard 100 milionów widzów na świecie.
Serwis cyfrowy UFC Fight Pass oferuje wydarzenia na żywo, dostęp do tysięcy walk w systemie VOD i materiały dla fanów na całym świecie.

Więcej informacji na UFC.com, oraz w serwisach Facebook, Twitter, Snapchat i Instagram.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.01.2018