Polsat Jim Jam dołącza do oferty Cyfrowego Polsatu

Data: 
20 lis 2009

Oferta programowa pakietu Mini Cyfrowego Polsatu została poszerzona o całodobowy kanał Polsat Jim Jam skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.

Polsat Jim Jam został włączony na pozycji 53 na liście kanałów platformy w ramach pakietu Mini, docierając tym samym do ponad 2,9 miliona gospodarstw domowych w Polsce. 

Nasza ofertą ofertę budujemy z myślą o całych rodzinach, więc jej istotnym elementem są mądre i pouczające kanały skierowane do dzieci. Jim Jam cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców na całym świecie, dlatego wierzę, że wkrótce także Polsat Jim Jam zdobędzie zaufanie naszych widzów - powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu w Cyfrowym Polsacie SA.
 
Wayne Dunsford, Dyrektor Zarządzający Jim Jam: "Jest to ważne porozumienie dla Jim Jam i pojawia się w momencie, kiedy będziemy obchodzić drugie urodziny Jim Jam w Polsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z Cyfrowym Polsatem, dzięki czemu Jim Jam będzie dostępny dla jeszcze większej publiczności i bez wątpienia będzie to początek długiego i efektywnego partnerstwa".

Od momentu powstania kanału Jim Jam w 2006 r., szybko zwiększał on zasiąg i dziś dostępny jest już w ponad 50 krajach oraz w 10 językach. JimJam to spółka joint venture dwóch podmiotów - międzynarodowego nadawcy i dystrybutora Chello Zone oraz HIT Entertainment, niezależnego światowego lidera w produkcji programów rozrywkowych dla dzieci i jednocześnie właściciela praw do nich.

prstats.po?p=220657

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014