Polsat HD dostępny w Cyfrowym Polsacie

Data: 
01 wrz 2009

Na platformie Cyfrowy Polsat został uruchomiony kanał Polsat w wysokiej rozdzielczości. Polsat HD będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów co najmniej pakietu Familijnego, posiadających dekoder HD.

Polsat HD znajdzie się na 20 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Od 15 września w środowe wieczory od godziny 20.30 kanał Polsat HD umożliwi abonentom Cyfrowego Polsatu oglądanie najlepszych meczów  UEFA w wysokiej rozdzielczości. Po zakończeniu meczu kibice będą mogli obejrzeć skróty wszystkich meczów w półtoragodzinnym magazynie  oraz powtórki najciekawszych spotkań każdej kolejki, oczywiście także w wysokiej rozdzielczości.

Natomiast 17 września do oferty Cyfrowego Polsatu zostanie wprowadzony nowy kanał Telewizji Polsat - Polsat Futbol. W kanale tym będzie można obejrzeć wszystkie mecze Ligi Europejskiej UEFA. Polsat Futbol będzie dostępny  na pozycji 22 w dodatkowym Pakiecie Sport. Zastąpi on w tym pakiecie kanał Polsat Sport Extra, który wzbogaci podstawowy Pakiet Familijny. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji jedna stacja pokaże aż 11 spotkań na żywo tego samego dnia. Jeden mecz będzie można oglądać na antenie otwartej oraz po dwa mecze (o godzinie 19.00 i 21.00) w kanale Polsat Futbol i w czterech dodatkowych serwisach na pozycjach od 23 do 26 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Wybrane mecze będą również dostępne w wysokiej rozdzielczości na kanale Polsat Sport HD.

prstats.po?p=220572

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014