Polsat Futbol dostępny dla wszystkich użytkowników Cyfrowego Polsatu

Data: 
18 wrz 2009

Na platformie Cyfrowy Polsat został uruchomiony kanał Polsat Futbol transmitujący rozgrywki Ligi Europejskiej UEFA. Nowy kanał uzupełni dodatkowy pakiet Sport, wzbogacając jednocześnie ofertę pakietów premium: Relax Mix, Relax Mix+HBO i Super Film. Do 1 października br. będzie promocyjnie dostępny dla wszystkich posiadaczy dekoderów Cyfrowego Polsatu. Ponadto, wszyscy abonenci jednego z pakietów zawierających nowy kanał otrzymają bezpłatny dostęp do 4 serwisów sportowych transmitujących łącznie 8 spotkań Ligi Europejskiej każdego dnia rozgrywek.

Polsat Futbol zajął pozycję 22. na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. W pakiecie Sport zastąpi Polsat Sport Extra, który rozszerzy ofertę podstawowego pakietu Familijnego. W tym sezonie Polsat Futbol pokaże m.in. wszystkie mecze Ligi Europejskiej UEFA. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji jedna stacja będzie transmitowała aż 11 spotkań tego samego dnia. Jeden mecz będzie można oglądać na antenie otwartej oraz po dwa mecze (o godzinie 19.00 i 21.00) w kanale Polsat Futbol i w czterech dodatkowych serwisach na pozycjach od 23. do 26. na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Wybrane mecze będą również dostępne w wysokiej rozdzielczości na kanale Polsat Sport HD.

Natomiast 1 września br. ruszył Polsat w wysokiej rozdzielczości, który od 16 września w środowe wieczory o godzinie 20.30 umożliwia abonentom Cyfrowego Polsatu oglądanie najlepszych meczów Ligii Mistrzów UEFA w najwyższej jakości. Po zakończeniu meczu kibice mogą obejrzeć skróty wszystkich meczów w półtoragodzinnym magazynie  oraz powtórki najciekawszych spotkań każdej kolejki, oczywiście także w wysokiej rozdzielczości.

 

prstats.po?p=220538

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014