Polsat Film dołączył do oferty Cyfrowego Polsatu

Data: 
01 paź 2009

2 października do oferty Cyfrowego Polsatu zostanie włączony nowy kanał filmowy Telewizji Polsat - Polsat Film. Będzie on dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów posiadających co najmniej pakiet Mini Max, docierając tym samym do ponad 2,3 miliona polskich gospodarstw domowych. W październiku kanał będzie promocyjnie dostępny dla wszystkich abonentów platformy. 

Polsat Film znajdzie się na 27 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Nowy kanał filmowy będzie pokazywał największe gwiazdy Hollywood i najgłośniejsze filmy ostatnich lat. Program kanału to wyselekcjonowane produkcje z całego świata, które regularnie zajmują czołowe miejsca w rankingach najlepszych filmów w historii kina. Ramówka Polsatu Film będzie się składała z różnorodnych filmów fabularnych, głównie zagranicznych, a także dokumentów i reportaży z planów filmowych. Propozycje filmowe z najwyższej półki oglądać będzie można w pasmach o godzinie 21.00. Każdego dnia będą one poświęcone innej tematyce. W "Intrygujące poniedziałki" kanał zaprosi widzów m.in. na  najlepsze dramaty. "Wesoły wtorek" przyniesie chwile wytchnienia od trudów codzienności, pozwoli beztrosko się pośmiać i zrelaksować przy wyśmienitych komediach. "Sensacyjna środa" to pasmo zarezerwowane dla miłośników kina akcji. "Romantyczny czwartek" to idealna oferta dla wszystkich pań. Weekendy w Polsat Film rozpoczynać będzie "Gwiazdorski piątek". "Sobotni SuperHit" to prawdziwa filmowa uczta. "Klasyczna niedziela" odsłoni przed widzami świat niezapomnianych dzieł światowego kina.

Polsat Film to trzeci nowy kanał, który został udostępniony abonentom Cyfrowego Polsatu w ciągu ostatnich kilku tygodni.

17 września piłkarski Polsat Futbol zastąpił w pakiecie Sport kanał Polsat Sport Extra, który został przeniesiony do podstawowego pakietu Familijnego. W tym sezonie Polsat Futbol pokaże m.in. wszystkie mecze Ligi Europejskiej UEFA. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji jedna stacja transmituje aż 11 spotkań tego samego dnia. Jeden mecz można oglądać na antenie otwartej oraz po dwa mecze (o godzinie 19.00 i 21.00) w kanale Polsat Futbol i w czterech dodatkowych serwisach na pozycjach od 23. do 26. na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Wybrane mecze są również dostępne w wysokiej rozdzielczości na kanale Polsat Sport HD.

Natomiast 1 września br. ruszył Polsat HD, kanał w wysokiej rozdzielczości, który od 16 września w środowe wieczory o godzinie 20.30 umożliwia abonentom Cyfrowego Polsatu oglądanie najlepszych meczów Ligii Mistrzów UEFA w najwyższej jakości. Po zakończeniu meczu kibice mogą obejrzeć skróty wszystkich meczów w półtoragodzinnym magazynie  oraz powtórki najciekawszych spotkań każdej kolejki, oczywiście także w wysokiej rozdzielczości.

 

prstats.po?p=220642

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014