Podróż w czasie z Chello Zone i Cyfrowym Polsatem

Data: 
18 lip 2008

Już w najbliższy weekend Cyfrowy Polsat oraz cztery kanały z portfolio Chello Zone: Zone Europa, Zone Club, Zone Reality i Zone Romantica przeprowadzą wspólną akcję promocyjną w trzech polskich miastach. 18, 19 i 20 lipca br., kolejno w Zakopanem, Krakowie i Wrocławiu, mieszkańcy i turyści mogą odbyć podróż w czasie . do lat 30. XX wieku!

Wakacyjna akcja promocyjna  w stylu retro

Parada z udziałem samochodów retro oraz aktorów ubranych w stroje z epoki międzywojennej przejedzie głównymi ulicami miast. Podczas imprezy odgrywane będą zabawne scenki aktorskie promujące wybrane pozycje programowe czterech kanałów Chello Zone, dostępnych w ofercie Cyfrowego Polsatu, największej platformy satelitarnej w Polsce.

Pojawi się roztargniona właścicielka samochodu, która zgubiła gdzieś kluczyki. Będzie też amant, który ma do wyboru trzy kandydatki.Zjawią się również inne ciekawe osoby z tamtych lat, które będą miały swoją historię.

Każdy z bohaterów przedstawi opowieść zaczerpniętą ze scenariusza filmów, które można obejrzeć w Cyfrowym Polsacie na kanałach Zone Reality, Zone Club, Zone Romantica i Zone Europa. Poszczególne scenki rodzajowe mają zachęcić przechodniów do udziału w konkursach i quizach z ciekawymi nagrodami od organizatorów.  Ponadto na wszystkich przechodniów czeka mnóstwo doskonałej zabawy.

Jeżdżące na rolkach hostessy ubrane w charakterystyczne stroje ilustrujące każdy z kanałów Chello Zone będą rozdawały materiały promocyjno-informacyjne Cyfrowego Polsatu.

prstats.po?p=220384

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014