Playhouse Disney w ofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
25 sty 2011

Dzisiaj do oferty programowej Cyfrowego Polsatu został włączony międzynarodowy kanał tematyczny dla przedszkolaków - Playhouse Disney.

Playhouse Disney jest dostępny w pakiecie podstawowym - Familijnym HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz Familijnym dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy - i znajduje się na 68 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Playhouse Disney łączy w sobie pomysłowe historie oraz przypadające do gustu dzieci postacie, dzięki którym nauka staje się dla przedszkolaków zabawą. Playhouse Disney od lat  wyznacza wysoki standard kanałom dla najmłodszych na całym świecie. Jego ramówka, która powstaje w oparciu o program wczesnego nauczania, pobudza wyobraźnię dzieci i zachęca do nauki. Propozycje Playhouse Disney wspierają jednocześnie kilka obszarów rozwoju dziecka, zarówno płaszczyznę emocjonalną, społeczną, poznawczą, jak i fizyczną. Dzięki szczegółowo dobranym tematom, fabule i postaciom, Playhouse Disney kształtuje również zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność dziecka, wspomagając jego rozwój moralny i etyczny.

Playhouse Disney to kolejna propozycja nadawcy dla najmłodszych widzów Cyfrowego Polsatu, obok kanałów: Disney XD i Disney Channel.

W ostatnim czasie abonenci platformy uzyskali dostęp do kanałów TLC, FOX i FOX HD, a wkrótce oferta telewizyjna operatora zostanie poszerzona o dwa renomowane kanały tematyczne z portfolio FOX Internalional Channels - National Geographic Channel i National Geographic Channel HD.

 

prstats.po?p=220570

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014