"Pierwszy film VOD za 1 zł"

Data: 
16 lis 2011

Od 16 listopada br. startuje nowa promocja dla abonentów Cyfrowego Polsatu, w ramach której filmy oferowane w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej będą dostępne za złotówkę. "Pierwszy film VOD za 1 zł" to propozycja dla użytkowników, którzy nie mieli jeszcze okazji oglądać największych hitów w usłudze VOD platformy.

Najnowsza propozycja Cyfrowego Polsatu "Pierwszy film VOD za 1 zł" skierowana jest do abonentów, którzy dotychczas nie korzystali z dodatkowej usługi platformy. Od 16 listopada br. do 17 lutego 2012 r. operator uruchomi specjalną promocję, zachęcającą abonentów do zapoznania się z bogatą ofertą  VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej. Teraz każdy użytkownik sam będzie mógł się przekonać jak łatwy, przyjemny i niezwykle tani jest dostęp do tytułów z VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej z najświeższymi i najchętniej oglądanymi filmami. Dzięki tej opcji domowe zacisze w zaledwie kilka minut może zamienić się w salę kinową i pozostać nią nawet na kilka seansów w ciągu dnia.

Promocja "Pierwszy film VOD za 1 zł" obejmuje repertuar aktualnej oferty VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej, z wyłączeniem treści audiowizualnych zawartych w katalogu "Dla Dorosłych" oraz pojedynczych wybranych tytułów z regularnej oferty. Dostęp do usługi VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej mają wszyscy abonenci, bez względu na posiadany dekoder czy pakiet. Oferta programowa usługi jest aktualizowana z końcem tygodnia. W każdy piątek widzowie znajdą w niej nowe propozycje, w tym: najlepsze produkcje, najzabawniejsze komedie, podnoszące adrenalinę kino akcji, wzruszające dramaty, wyczekiwane obrazy sci-fi czy mrożące krew w żyłach horrory, a także kino familijne zawsze chętnie oglądane przez wszystkich członków rodziny.

W ramach oferty VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa można obejrzeć takie hity i nowości, jak: "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach", "Jestem Bogiem", "Jak zostać królem", "Niepokonani", "Matki w mackach Marsa", "Mechanik: Prawo zemsty", "Krzyk 4", "Prawnik z Lincolna", "Fighter", "Lincz" i wiele innych.

Szczegóły akcji "Pierwszy film VOD za 1zł" dostępne są na  stronie internetowej operatora (http://www.cyfrowypolsat.pl/vod) lub w elektronicznym przewodniku po programach na kanale 50.

Z bieżącą ofertą filmową VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na VOD 51 - VOD 65 oraz VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora.

prstats.po?p=220569

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014