Orange sport info na platformie Cyfrowy Polsat

Data: 
23 kwi 2010

Od 21 kwietnia w ofercie Cyfrowego Polsatu, największej platformy satelitarnej w Polsce, dostępny jest kanał telewizyjny Orange sport info. Został dołączony do dodatkowego pakietu Sport na pozycji 20 na liście kanałów platformy.

Oferta sportowa jest jednym z regularnie rozwijanych przez nas obszarów. Wyniki prowadzonych przez nas badań konsumenckich pokazują, że wielu spośród naszych widzów systematycznie ogląda wydarzenia sportowe, dlatego wierzymy, że także Orange sport info spotka się z zainteresowaniem naszych abonentów - mówi Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu SA.

Bardzo się cieszę, że Orange sport info znacząco zwiększył swój zasięg - w tej chwili dociera już do ok. 3 mln gospodarstw domowych - mówi Dominique Lesage, dyrektor Pionu Kontentu Grupy TP. Jestem przekonany, że ta młoda, ale wyjątkowa na polskim rynku stacja telewizyjna, zdobędzie rzeszę wiernych widzów również wśród klientów Cyfrowego Polsatu - dodaje.

Orange sport info to polska sportowa stacja informacyjna, w której wiadomości są nadawane co godzinę. Fani sportu znajdą tu także reportaże, wywiady i magazyny, m.in. Ekstraklasa raport - w każdy poniedziałek i czwartek - pokazujący najważniejsze wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej ekstraklasy, a także magazyn Top gol - z bramkami z ligi polskiej, francuskiej i portugalskiej. Od niedawna w Orange sport info można oglądać również na żywo mecze francuskiej piłkarskiej Ligue 1, uznawaną za najlepszą ligę siatkarską świata włoską Serie A, Remes Pucharu Polski, a także retransmisje meczów Młodej Ekstraklasy. Więcej informacji o kanale Orange sport info można znaleźć na stronie http://www.orangesport.pl/

 

prstats.po?p=220459

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014