Nowy dekoder HD z twardym dyskiem w ofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
19 paź 2009

Oferta sprzętowa Cyfrowego Polsatu została poszerzona o kolejny dekoder do odbioru telewizji w wysokiej rozdzielczości EchoStar DVR - 7400 HD, wyposażony w twardy dysk o pojemności 320 GB. Platforma udostępnia go klientom za 149 zł opłaty aktywacyjnej. Miesięczny koszt użytkowania dekodera wynosi 15 zł.

Najnowszy produkt wiodącego producenta odbiorników satelitarnych, firmy EchoStar, przygotowany na zamówienie Cyfrowego Polsatu, pozwala na odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości (HDTV), a twardy dysk o pojemności 320 GB umożliwia nagrywanie filmów i programów telewizyjnych oraz pauzowanie telewizji oglądanej na żywo. Można do niego podłączyć dwa konwertery z anteny satelitarnej, zyskując możliwość jednoczesnego oglądania i nagrywania dwóch różnych kanałów.

Tuner jest kompatybilny ze standardami DVB-S, DVB-S2, MPEG-2 i MPEG-4. Wyposażony jest w 7-dniowy elektroniczny przewodnik po programach (EPG), wielojęzyczny interfejs użytkownika, zawansowane opcje szukania i sortowania kanałów, funkcję regulacji głośności dla każdego kanału osobno, a opcja "nadzór rodzicielski" pozwala chronić dziecko przed dostępem do wybranych programów. Posiada optyczne cyfrowe wyjście sygnału audio, które umożliwia transmisję dźwięku przestrzennego oraz zapewnia stabilne połączenie dekodera ze wzmacniaczem audio. Oprogramowanie dekodera aktualizuje się automatycznie przez satelitę.

Dekoder EchoStar DVR-7400 HD jest udostępniany przez Cyfrowy Polsat za jednorazową opłatą aktywacyjną w wysokości 149 zł, a co miesiąc należy wnosić płatność w wysokości 15 zł z tytułu użytkowania sprzętu. Dekoder jest dostępny z pakietem Familijnym, dowolnie uzupełnianym o pakiety dodatkowe: HBO, Relax Mix, Relax Mix + HBO, Super Film. Obecnie Cyfrowy Polsat oferuje dostęp do 6 kanałów HD, ale jeszcze w tym roku oferta programowa platformy w tym obszarze zostanie poszerzona.

EchoStar DVR - 7400 HD to kolejny nowy model dekodera firmy EchoStar wprowadzony do oferty platformy w ciągu ostatnich 3 miesięcy. W lipcu br. Cyfrowy Polsat oddał do dyspozycji widzów dekoder przystosowany do odbioru telewizji wysokiej rozdzielczości - EchoStar DSB - 7200 HD.

Specyfikacja techniczna dekodera EchoStar DVR-7400 HD

prstats.po?p=220634

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014