Nowa oferta Internetu Power LTE w Cyfrowym Polsacie

Data: 
19 maj 2015

19 maja br. Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w ofercie internetowej. W Nowym Power LTE dostępne będą jeszcze większe pakiety danych w atrakcyjnych cenach, nowoczesny sprzęt LTE na udostępnienie, olbrzymi pakiet nocny 200 GB, a także pakiety tematyczne największej telewizji internetowej IPLA. Oferta objęta jest planem zniżek programu smartDOM.

Pakiet mobilny i pakiet domowy

W Nowym Power LTE klient będzie mógł wybierać pomiędzy dużymi pakietami podstawowymi – od 15 GB za jedyne 29,99 zł aż do 100 GB w cenie 99,99 zł. W programie smartDOM nowa oferta dostępna jest już od 25 zł miesięcznie za pakiet 25 GB w opcji Tylko SIM.

power.png

 

Oferta Nowy Power LTE gwarantuje także szeroki wybór nowoczesnych sprzętów (m.in. modemów USB, routerów mobilnych, routerów stacjonarnych oraz zestawu ODU-IDU do internetu domowego LTE), które obsługują technologię LTE o prędkości nawet do 150 Mb/s – w opcji zarówno na własność, jak i na udostępnienie. W przypadku opcji własnościowej abonament jest wyższy o 10 zł, natomiast opcja na udostępnienie jest tańsza i pozwala na wybór sprzętu już za 5 zł dodatkowej opłaty miesięcznie.

Dodatkowy transfer danych dla „nocnych marków”

Na użytkowników, którzy dużo ściągają czeka dwukrotnie większy niż dotychczas „Pakiet nocny”. W ramach opłaty 2,90 zł miesięcznie klient otrzymuje aż 200 GB do wykorzystania w godzinach 1:00–8:00.

LTE bez limitu danych!

Głównym założeniem Internetu Power LTE jest zapewnienie klientowi wysokiego komfortu korzystania z Internetu w ramach dopasowanej do jego potrzeb oferty, dlatego do każdego z pakietów od kwoty 69,99 zł można dokupić usługę „LTE bez limitu” o prędkości do 2 Mb/s za jedyne 10 zł miesięcznie.

Pakiety tematyczne IPLA

W Nowym Power LTE klienci, którzy skorzystają z oferty Internetu domowego, przez pierwsze dwa miesiące będą mogli cieszyć się bez dodatkowych opłat dostępem do trzech pakietów tematycznych największej polskiej telewizji internetowej IPLA: IPLA DZIECI, IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA. Po okresie promocyjnym wszystkie trzy można mieć nawet za 10 zł miesięcznie.

7 dni na próbę

W przypadku wyboru oferty Tylko SIM lub oferty ze sprzętem na udostępnienie, istnieje możliwość testowania Internetu przez 7 dni – po tym czasie, jeśli nie spełni on naszych oczekiwań, można zrezygnować z usługi.

Ponad 90% Polaków w zasięgu LTE

Nowy Power LTE jest skierowany zarówno do klientów indywidualnych, którzy cenią mobilny dostęp do usług o wysokich parametrach, jak i do całych rodzin – duże podstawowe pakiety danych, superszybki Internet LTE bez limitu danych oraz szeroki wybór nowoczesnych urządzeń zapewnią duży komfort korzystania z usługi wszystkim domownikom. Ponadto oferowany przez Cyfrowy Polsat i Plusa najszybszy mobilny Internet LTE obejmuje dziś zasięgiem już ponad 90% Polaków i jest to największa polska sieć w tej technologii!

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 19.05.2015