National Geographic Channel w Cyfrowym Polsacie

Data: 
03 lut 2011

Do oferty programowej Cyfrowego Polsatu został włączony znany i ceniony przez widzów na całym świecie kanał popularnonaukowy - National Geographic Channel.

National Geographic Channeljest dostępny w pakiecie podstawowym - Familijnym HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz Familijnym dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy - i znajduje się na 87 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

National Geographic Channel skłania widzów by dowiedzieli się więcej. Poprzez pasjonujące dokumenty i reportaże oraz programy rozrywkowe zachęca do zastanowienia nad otaczającym światem, otwierając drzwi wiedzy. Daje możliwość poznania nowoczesnego świata w którym żyjemy. Angażuje i stawia wyzwania, by poznać świat głębiej, na nowo. Łączy odkrywanie, pionierstwo i żądzę wiedzy, stanowi zatem odzwierciedlenie ducha Towarzystwa National Geographic.

Programy na antenie National Geographic Channel to mądra, oparta na faktach rozrywka, która wykorzystuje różne dziedziny wiedzy: naukę i technikę, historię, archeologię i tajemnice natury. Wśród znanych, popularnych serii dokumentalnych są: Czysta nauka, Tajemnice najtrudniejszych napraw, Katastrofa w przestworzach, Megafabryki czy Zaklinacz psów.

Kanał nadawany jest 24 godziny na dobę i dociera do ponad 320 milionów domów w 166 krajach i w 34 wersjach językowych. Jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2010 w kategorii "Kanał popularnonaukowy".

National Geographic Channel jest siódmym kanałem z grupy medialnej FOX International Channels, który mogą oglądać abonenci Cyfrowego Polsatu. W ostatnim czasie widzowie platformy uzyskali dostęp do kanałów FOX i FOX HD, a 1 marca br. oferta telewizyjna operatora zostanie poszerzona o National Geographic Channel HD.

 

prstats.po?p=220556

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014