National Geographic Channel HD w Cyfrowym Polsacie

Data: 
28 lut 2011

1 marca do oferty programowej Cyfrowego Polsatu zostanie włączony znany i ceniony przez widzów na całym świecie kanał popularnonaukowy National Geographic Channel w wersji HD.

National Geographic Channel HD będzie dostępny w pakiecie dodatkowym Extra HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz Pakiecie HD dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy i znajdzie się na 107 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Programy na antenie National Geographic Channel HD to inteligentna, oparta na faktach rozrywka, która wykorzystuje różne dziedziny wiedzy: naukę i technikę, historię, archeologię i tajemnice natury. Wśród znanych, popularnych serii dokumentalnych są: Czysta nauka, Tajemnice najtrudniejszych napraw, Katastrofa w przestworzach, Megafabryki czy Zaklinacz psów.

Kanał nadawany jest 24 godziny na dobę, symultanicznie z kanałem National Geographic Channel, który dociera do ponad 320 milionów domów w 166 krajach i w 34 wersjach językowych.

National Geographic Channel HD jest ósmym kanałem z grupy medialnej FOX International Channels Poland, który mogą oglądać abonenci Cyfrowego Polsatu. W ostatnim czasie widzowie platformy uzyskali dostęp do kanałów National Geographic Channel, FOX i FOX HD.

 

prstats.po?p=220651

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014