Najkrótsza umowa abonencka na rynku tylko w Cyfrowym Polsacie

Data: 
10 gru 2008

Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, wprowadza nowe oferty promocyjne z 12-miesięczną umową, umożliwiające odbiór oferty programowej bez wnoszenia opłat abonamentowych przez 3 miesiące.

Osoby zainteresowane usługami Cyfrowego Polsatu mają teraz do wyboru 3 dodatkowe promocje - z cyfrowym dekoderem na własność lub w opcji udostępnienia oraz z dekoderem HD w opcji udostępnienia. Wszystkie obowiązują z najkrótszą na rynku umową abonencką podpisywaną na 12 miesięcy. W ramach każdej z nich klient otrzymuje 3 miesiące oferty programowej bez wnoszenia opłat abonamentowych - 1 miesiąc pełnej oferty i 2 miesiące pakietu Familijnego.

Cyfrowy dekoder można kupić już za 99 zł. Można  też wybrać opcję udostępnienia dekodera przez platformę, wnosząc jednorazową opłatę w wysokości 49 zł. Za dekoder HD w opcji udostępnienia trzeba zapłacić jednorazowo 99 zł.  

Jednocześnie obowiązują Wielkie Promocje Cyfrowego Polsatu. Decydując się na ofertę Mini Max klient przez 12 miesięcy korzysta z usługi bez wnoszenia opłat abonamentowych. Mini Max umożliwia dostęp do 23 kanałów polskojęzycznych w cenie 19,90 zł miesięcznie. Dekoder Mini dostępny z nową ofertą programową można kupić za 149 zł. Umowa podpisywana jest na 36 miesięcy, ale do 11-ego miesiąca klient może zadecydować o zamianie oferty Mini Max na pakiet Mini.

W ramach Wielkich Promocji pozostałe pakiety programowe: Familijny, Familijny i HBO, Familijny i Relax Mix, Familijny i Relax Mix +HBO, Familijny i Super Film oferowane są z 6-miesięcznym okresem bez wnoszenia opłat abonamentowych. Przez pierwszy miesiąc widz ma dostęp do pełnej oferty Cyfrowego Polsatu - pakietu Familijnego i Super Film, a przez pięć pozostałych do pakietu, na który podpisał umowę. Cyfrowy dekoder można kupić na własność już za 69 zł lub korzystać z niego w opcji udostępnienia przez platformę, ponosząc jednorazową opłatę w wysokości już od 19 zł - cena dekodera zależy od modelu i wybranego pakietu programowego. Dekoder HD kosztuje 199 zł.

prstats.po?p=220391

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014