Na Święta w Plusie – 5G w cenie abonamentu przez całą umowę

Data: 
02 lis 2020

W nowej gwiazdkowej promocji Plus Abonament wszyscy, którzy do początku stycznia wybiorą dowolny abonament otrzymają dostęp do najszybszej sieci 5G w Polsce w cenie na cały okres umowy. A to nie koniec niespodzianek.

Plus Abonament to także oferta idealna dla rodzin, bowiem od abonamentu za 50 zł można w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za połowę ceny, co pozwala na wygodny i elastyczny dobór kolejnych numerów dla członków rodziny.

Najszybsze 5G w cenie przez całą umowę

Z okazji zbliżających się świąt wszystkie osoby, które do początku stycznia zdecydują się na dowolny abonament w Plusie otrzymają dostęp do najszybszej sieci 5G przez cały okres trwania umowy.

  • Z możliwości sieci 5G mogą skorzystać klienci wybierający już najtańszy abonament za 30 zł miesięcznie – pakiet 2 GB pozwoli im sprawdzić, czym jest 5G.
  • Ci z większym pakietem danych –  12 GB w cenie 50 zł miesięcznie mogą już swobodnie surfować po sieci.
  • Dla użytkowników intensywnie korzystających z Internetu najlepszym wyborem jest abonament za 75 zł z pakietem 72 GB.

 nowy_obraz_26.png

Dodatkowe atrakcje w ofercie to m.in. TIDAL, jeden z najlepszych światowych streamingowych serwisów muzycznych, który w pakiecie z 72 GB dostępny jest bez dodatkowych opłat, w pozostałych abonamentach przez 3 miesiące gratis (później 20 zł mies. – na dowolny okres, czyli bez sztywnego zobowiązania). Świąteczną promocją jest również abonament z 24 GB i usługą TIDAL taniej o 20 zł przez 12 miesięcy. Opłata za ten abonament to 50 zł przez pierwsze 12 miesięcy (po rabacie za TIDAL), a przez kolejne 12 miesięcy wynosi 70 zł.

Kolejne karty za pół ceny

Plus Abonament to także oferta idealna dla rodzin, bowiem od abonamentu za 50 zł można w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za 50% ceny, co pozwala na elastyczne podejmowanie decyzji w tej sprawie.

Prawdziwe 5G w Plusie

Klienci, którzy chcą korzystać z najszybszej sieci 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD z szybkością do 600 Mb/s poza wyborem odpowiedniej oferty, muszą posiadać urządzenie z obsługą 5G w Plusie.

Obecnie w ofercie Plusa można znaleźć kilkanaście smartfonów z 5G z różnych półek – zarówno flagowce, jak też modele przystępniejsze cenowo. Urządzenia z dostępem do prawdziwej sieci 5G pozwalają cieszyć się możliwościami sieci piątej generacji, takimi jak znacznie zwiększona szybkość pobierania danych, płynny streaming bardzo wysokiej jakości obrazu, czy komfortowe korzystanie z usług wykorzystujących VR i AR.

Wkrótce jeszcze więcej osób będzie miało szansę przekonać się, jakie korzyści przynosi 5G w Plusie. Operator prowadzi intensywne prace nad poszerzeniem zasięgu sieci najnowszej generacji i planuje jej rozbudowę w całej Polsce. Aktualny zasięg 5G Plusa można sprawdzić na stronie: https://www.plus.pl/5g.  

nowy_obraz_1_10.png

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 02.11.2020