Mecz Polska - Gruzja tylko na antenach Polsatu!

Data: 
12 cze 2015

15 meczów na żywo w 6 kolejce eliminacji EURO 2016 pokażą sportowe kanały Polsatu. Dla Polskich kibiców najważniejszym spotkaniem weekendu będzie sobotni mecz Polska – Gruzja, który będzie można zobaczyć w Polsacie i Polsacie Sport. Początek przedmeczowego studia w Polsacie o 17.30, a w Polsacie Sport o godzinie 16.20.

fot. Łukasz Grochala/PZPN

Najważniejszym punktem piłkarskiego weekendu dla polskich kibiców, będzie spotkanie z Gruzją na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sobotni mecz o 18.00 pokażą Polsat i Polsat Sport. Na obu antenach dziennikarze przygotowują obszerne przedmeczowe studio, które w Polsacie Sport rozpocznie się już o godzinie 16.20, a w Polsacie o 17.30. Mecz skomentuje Mateusz Borek, a reporterami będą Marcin Feddek i Sebastian Staszewski. Gościem specjalnym na stanowisku reporterskim będzie pauzujący za kartki filar naszej defensywy Kamil Glik. W studiu, którego gospodarzem będzie Bożydar Iwanow pojawią się stali eksperci kanału i m.in. byli piłkarze reprezentacji Polski: Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Dariusz Dziekanowski, Jacek Ziober.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski po pięciu meczach eliminacyjnych jest liderem grupy D. W listopadzie ubiegłego roku w pierwszym meczu z Gruzją Polska wygrała w Tbilisi 4:0.

W szóstej kolejce spotkań eliminacyjnych do EURO 2016 kibiców czeka kilka bardzo interesujących spotkań: Chorwacja - Włochy (Polsat Sport, piątek godz. 20.35), Słowenia - Anglia (Polsat Sport, niedziela godz. 20.35), Irlandia - Szkocja (Polsat Sport Extra, sobota, godz. 17.50), Rosja - Austria (Polsat Sport Extra, niedziela godz. 17.50) oraz Szwecja - Czarnogóra (Polsat Sport News, niedziela, godz. 20.35). W sumie kanały sportowe Polsatu pokażą aż 15 spotkań na żywo! Od piątku do niedzieli Polsat Sport i Polsat Sport News o 23.30 pokażą 45 minutowy magazyn ze skrótami rozegranych danego dnia wszystkich spotkań.

-------------------------------------------

Eliminacje do Euro 2016 to 53 reprezentacje, 10 kolejek i 30 dni meczowych. 256 meczów w fazie grupowej i 8 spotkań barażowych w tym mecze największych europejskich drużyn Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Holandii, Anglii czy Portugalii. Na naszych kanałach można zobaczyć nawet 9 spotkań dziennie i co najmniej 810 minut gry Polaków do końca eliminacji!

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 12.06.2015