LTE w Cyfrowym Polsacie bez limitu danych i z maksymalną prędkością w cenie abonamentu

Data: 
02 wrz 2015

Większe pakiety danych w atrakcyjnych cenach, LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością już od 35 zł/mies. w programie smartDOM, aż do 6 miesięcy bez opłat – to tylko część zmian, jakie zostaną wprowadzone 3 września br. do nowej oferty Power LTE Cyfrowego Polsatu.

oferta.png

Większe pakiety danych

Nowa oferta Power LTE to przede wszystkim większe pakiety danych. Klienci Cyfrowego Polsatu będą mogli wybierać pomiędzy czterema pakietami – od 20 GB w cenie 39,99 zł do 90 GB za 99,99 zł. Dzięki programowi rabatowemu smartDOM nowa oferta dostępna będzie już od kwoty 35 zł miesięcznie za pakiet 40 GB z LTE bez limitu danych w cenie abonamentu przez całą długość umowy. W przypadku skorzystania z oferty „Tylko SIM” miesięczne opłaty za poszczególne pakiety danych będą niższe o 10 zł, czyli np. pakiet 20 GB kosztował będzie 29,99 zł.

Aż do 6 miesięcy bez opłat

Klienci, którzy wcześniej korzystali z usług innego operatora i wybiorą Internet Cyfrowego Polsatu otrzymają aż 6 miesięcy bez opłat na start! Natomiast osoby, które zdecydują się na zakup oferty online, poprzez stronę www.cyfrowypolsat.pl, otrzymają dodatkowe 10 GB w prezencie oraz 3 miesiące bez opłat.

LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością

Zmianie na plus ulegnie również oferta LTE bez limitu danych. Już od pakietu 40 GB za 59,99 zł/mies. lub 35 zł/mies. z rabatem smartDOM, klient otrzyma LTE bez limitu danych i maksymalną dostępną prędkością w cenie abonamentu. Propozycje te idealnie uzupełni szereg nowoczesnych i niezawodnych urządzeń, które można znaleźć w ofercie operatora: zestaw Internetu Domowego LTE, modemy pracujące w sieciach HSPA+ i LTE, routery mobilne, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w podróży, pracy czy też szkole oraz nowoczesne laptopy i tablety, obsługujące prędkości nawet do 150 Mb/s.

Internet Domowy LTE

W nowej ofercie Cyfrowego Polsatu Internet Domowy LTE dostępny będzie w bardzo korzystnej cenie – za zestaw składający się z zewnętrznego modemu LTE i routera Wi-Fi klient zapłaci tylko 1 zł, zyskując przy tym bezprzewodowy Internet o zdecydowanie większym zasięgu i sile sygnału. Wraz z zestawem może wybrać jeden z pakietów danych, których cena wynosi od 35 zł za pakiet 40 GB do 75 zł za pakiet 90 GB w programie smartDOM. Klienci, którzy skorzystają z oferty Internetu Domowego LTE będą zwolnieni z opłaty za abonament przez aż 6 pierwszych miesięcy!

200 GB nocą za 0 zł oraz pakiety IPLI

W nowej ofercie Internetu Power LTE nie zabraknie również Pakietu Nocnego 200 GB, dzięki któremu w godzinach 1:00 – 8:00 możliwe będzie pobieranie danych za 0 zł z rabatem smartDOM, oraz pakietów największej telewizji internetowej IPLA: IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI, które przez pierwsze 2 miesiące dostępne będą w cenie abonamentu, a następnie ich cena będzie wynosiła 10 zł/mies.: w najwyższej taryfie łącznie za wszystkie 3 pakiety IPLI, w niższych pakietach danych – za jeden wybrany pakiet IPLI.

Ponadto we wrześniu operator planuje wprowadzić ofertę przygotowana z myślą o studentach – jej szczegóły zostaną podane niebawem.

Internet LTE od Cyfrowego Polsatu i Plusa to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje ponad 90% mieszkańców Polski.

 

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 04.09.2015