Letnia promocja "VOD na telewizor" Cyfrowego Polsatu

Data: 
05 lip 2012

Spragniony weekendowej rozrywki w dobrej cenie? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z wakacyjnej promocji Cyfrowego Polsatu "Letnie weekendy z VOD - Domową Wypożyczalnią Filmową", która startuje już 6 lipca br.! Co tydzień dwa nowe tytuły z oferty będą dostępne w orzeźwiająco niskiej cenie 5 zł. Lipiec i sierpień zapowiada się upalnie, nie tylko w Cyfrowym Polsacie.

Każdy abonent w ramach "Letnich weekendów z VOD" może zakupić w zaskakująco niskiej cenie 5 zł całodobowy dostęp do dwóch tytułów z letniej promocji i oglądać je na weekendowo - wakacyjnej pozycji VOD64.

"Weekend w mieście"  to pierwszy z  cyklu 9. letnich weekendów, które można spędzić razem z  VOD  - Domową Wypożyczalnia Filmową Cyfrowego Polsatu. W dniach 6 - 8 lipca operator największej platformy satelitarnej w Polsce zaprasza wszystkich fanów dobrego kina na wielkomiejskie chwile z gorącą, wakacyjną miłością w filmie "Miłość na wybiegu" oraz na mrożącą krew w żyłach opowieść o wyjątkowym miejscu "Sin City".

W dniach 13 - 15 lipca nadejdzie " Weekend  z dreszczykiem", od 20 do 22 lipca szykuje się "Mocny weekend", a okres od 27 do 29 lipca to czas wyciszenia  i domowego relaksu podczas "Weekendu  z rodziną". "Weekendowy set horrorów" w dniach 3 - 5 sierpnia, to propozycja dla osób z żelaznymi nerwami, a śmiechu co niemiara zapewni "Weekend  na wesoło" od 10 do 12 sierpnia. Coś zarówno dla pań, jak i panów zagwarantuje "Mix weekend" w dniach 17 - 19 sierpnia. W dniach 24 - 26 sierpnia w "Oscarowy weekend" w domach zagoszczą sławy wprost z czerwonego dywanu, a ostatnie dni wakacji, od 31 sierpnia do 2 września, spędzimy z "Hitami weekendowymi".

Już w najbliższy piątek 6 lipca na weekendowo - wakacyjnym 64. kanale VOD Cyfrowego Polsatu zagości "Miłość na wybiegu" - wzruszająca komedia romantyczna. Julka (Karolina Gorczyca) marzy o podjęciu nauki na uczelni artystycznej. Aby zrealizować swój plan przenosi się z nadbałtyckiej miejscowości do Warszawy. Jednak tam szybko okazuje się, że życie w dużym mieście nie jest usłane różami. Po oblaniu egzaminów wstępnych postanawia zostać w Warszawie i podjąć prace. Przez przypadek zostaje zauważona przez szefową prestiżowej warszawskiej agencji modelek. W ten sposób młoda i niedoświadczona dziewczyna wkracza w wielki świat mody, który nie zawsze jest tak piękny i idealny jak na zdjęciach w kolorowych magazynach. Czy Julka będzie umiała pogodzić karierę modelki z rodzącym się uczuciem do trochę cynicznego fotografa Kacpra (Marcin Dorociński)? Czy oboje zdołają stawić czoła intrygom zakochanej w Kacprze właścicielki agencji modelek, Marlenie (Urszula Grabowska) i jej przyjaciółki, redaktorki naczelnej modnego miesięcznika (Iza Kuna)?

Drugą weekendową propozycją Cyfrowego Polsatu na najbliższy weekend jest ekranizacja trzech mrocznych komiksów Franka Millera - "Sin City", "Krwawa jatka" i "Ten żółty drań" - pt. "Sin City". Miasto Grzechu, jak sama nazwa wskazuje, to miejsce przepełnione złoczyńcami, bandytami i kobietami lekkich obyczajów. Akcje filmu tworzą trzy zazębiające się historie. Pierwsza, będąca podwaliną filmu, to historia Marva (Mickey Rourke), twardziela, który stara się odnaleźć zabójców Goldie (Jaime King), swojej kochanki. Równolegle ukazane są historie Dwighta (Clive Owen), który chroni znajome prostytutki z Old Town przed skorumpowanym policjantem Jackie Boyem (Benicio Del Toro), oraz emerytowanego policjanta Hartigana (Bruce Willis), który stara się chronić striptizerkę Nancy (Jessica Alba) przed psychopatą znanym pod psudonimem Junior lub Żółty drań (Nick Stahl).

Regulamin promocji dostępny jest na www.cyfrowypolsat.pl

prstats.po?p=220542

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014