Kolejne stacje MTV Networks Polska w Cyfrowym Polsacie

Data: 
04 lut 2011

Od lutego międzynarodowy kanał muzyczny VH1 European zastąpił w ofercie Cyfrowego Polsatu stację VH1 Polska. Dla widzów platformy jest także dostępny nowy kanał z portfolio MTV Networks Polska - Comedy Central Family skierowany do wielbicieli rodzinnych programów komediowych.

VH1 European i Comedy Central Family są dostępne w dodatkowym pakiecie Extra HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz w pakietach Relax Mix, Relax Mix+HBO i Super Film dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy. VH1 European znajduje się na 124, a Comedy Central Family na 40 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Jednocześnie położenie zmienił Comedy Central Polska, przesuwając się w górę na 39 miejsce na liście.

VH1 European jest obecny na 40 rynkach, docierając do 27 milionów gospodarstw domowych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Kanał nadaje 24 godziny na dobę i oferuje widzom najlepsze teledyski z gatunków pop, rock czy soul z ostatnich 10 lat. Wśród propozycji programowych stacji znajdują się takie pozycje jak "VH1 Loves" - godzinny program z teledyskami, które poleca w danym tygodniu VH1, "Guess The Year", w którym widzowie mogą odgadnąć rok powstania wideoklipu, a także "VH1 Super Chart" - czyli 10 najpopularniejszych aktualnie teledysków. W piątkowe popołudnia stacja rozpoczyna nadawanie tematycznych weekendów muzycznych. Wśród tematów przewodnich znajdą się m.in. najseksowniejsi wokaliści, najlepsze rock`n`rollowe teledyski czy trzy najlepsze klipy danego wykonawcy.

Kanał Comedy Central Family powstał z myślą o wielbicielach komedii, które przyciągają przed ekrany wszystkich domowników. Można tu zobaczyć między innymi niezapomniane seriale, takie jak: "Allo, Allo", "Jaś Fasola" czy "Hotel Zacisze", familijne komedie: "Diabli nadali" i "Jim wie lepiej" oraz kultowe filmy z Louis de Funes w roli głównej. Comedy Central Family oferuje programy przyjazne całej rodzinie. 

Dla abonentów Cyfrowego Polsatu dostępnych jest 7 kanałów z portfolio MTV Networks Polska (MTV Polska, MTVNHD, Comedy Central Polska, VH1 European, Nickelodeon Polska, Viva Polska oraz Comedy Central Family). Ponadto w ostatnim czasie abonenci platformy uzyskali dostęp do kanałów TLC, FOX, FOX HD i National Geographic Channel, a 1 marca br. oferta telewizyjna operatora zostanie poszerzona o National Geographic Channel HD.

 

prstats.po?p=220539

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014