Kolejne kanały Discovery w ofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
29 cze 2010

Od 28 czerwca br. Discovery Travel&Living oraz Animal Planet HD są dostępne dla widzów Cyfrowego Polsatu. Discovery Travel&Living stał się częścią pakietu Familijnego i zajął pozycję 98 na liście kanałów platformy. Animal Planet HD, wprowadzony na pozycję 110, wzbogacił dodatkowy pakiet HD.

Regularny rozwój oferty programowej, w szczególności w obszarze kanałów HD, jest zgodny z przyjętą przez nas strategią, którą konsekwentnie wprowadzamy w życie. Discovery jest naszym wieloletnim partnerem, więc cieszy mnie rozszerzenie naszej współpracy o kolejne wartościowe stacje, szczególnie ze względu na fakt, że zarówno propozycje przyrodnicze, jak i lifestylowe cieszą się dużym zainteresowaniem naszych widzów. Wierzę, że ta współpraca nie zawiedzie żadnej ze stron - powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat SA.

Cyfrowy Polsat to dla nas niezwykle ważny partner biznesowy, dlatego cieszę się bardzo z poszerzenia naszej współpracy. Dzięki włączeniu Discovery Travel&Living oraz Animal Planet HD do oferty platformy, abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli dostęp do 7 kanałów z portfolio Discovery. Wierzę, że w naszej bogatej propozycji każdy znajdzie dla siebie coś interesującego - powiedziała Katarzyna Kieli, General Manager Discovery Networks Central Europe.

Discovery Travel&Living to lifestylowy kanał w portfolio Discovery Networks Central Europe, skierowany głównie do kobiet zainteresowanych szeroko pojętym stylem życia. Zapewnia przestrzeń do rozwoju własnej kreatywności, a poprzez najwyższej jakości zawartość programową inspiruje do działania, poszukiwania nowych wyzwań, rozwijania pasji. Kanał nadaje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wśród najbardziej popularnych serii znajdują się, m.in. Rodzina 2+8, prezentująca losy niezwykłej rodziny Kate i Jona Gosselinów oraz ich ośmiorga dzieci, cykl Jak się nie ubierać, w którym nominowani przez rodzinę i przyjaciół ludzie poddawani są stylowej metamorfozie oraz program Salon sukien ślubnych ukazujący pracę zespołu jednego z najbardziej ekskluzywnych salonów sukni ślubnych na świecie Kleinfeld Bridal.

Animal Planet HD to kolejny obok Discovery HD Showcase kanał nadawany w złotym standardzie 1080i HD, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Prezentuje prawdziwą naturę, angażuje odbiorców w poruszające historie, których bohaterami są groźni drapieżnicy, jak również domowi ulubieńcy. W lipcu na kanale zobaczyć będzie można, m.in. serię Dziwaczne stworzenia, w której badacz Nick Baker podróżuje po świecie w poszukiwaniu najbardziej osobliwych i powszechnie nieznanych gatunków zwierząt, cykl Kocim kotem, pokazujący sekretne życie domowych kotów czy program W kryjówce krokodyla, prezentujący wyprawę podwodnego operatora Didiera Noirota i fotografa Rogera Horrocksa do bostwańskiej delty rzeki Okawango w poszukiwaniu krokodyli nilowych.

W ofercie Cyfrowego Polsatu dostępnych jest 7 kanałów z portfolio Discovery Networks: Discovery Channel, Animal Planet, Discovery World, Discovery Science, Discovery Travel&Living, Discovery HD Showcase oraz Animal Planet HD.

 

prstats.po?p=220643

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014