Kolędowanie z Fundacją POLSAT na antenie Telewizji Polsat i Polsat News

Data: 
02 gru 2015

W Wigilię w Telewizji Polsat świąteczny nastrój zapanuje już od rana. W radosną atmosferę oczekiwania wprowadzi widzów „Kolędowanie z Fundacją POLSAT”, na które zapraszamy od godz. 9:10. W I Dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia) o godz. 13:10 „Kolędowanie z Fundacją POLSAT” wyemituje Polsat News. W trakcie spotkania zaproszeni goście przedstawią efekty działań i osiągnięcia Fundacji POLSAT w roku 2015.

koledowanie2.jpg

Przygotowania do świąt to magiczny czas, kiedy pomimo domowej krzątaniny przed wigilijną kolacją wszyscy chcemy dawać i dzielić się tym co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. Program "Kolędowanie z Fundacją POLSAT" będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym co naprawdę ważne. Nastrój świątecznego kolędowania zapewni Anna Wyszkoni prezentując tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach ze swojej ostatniej płyty "Kolędy Wielkie”, oraz wychowankowie Autorskiej Szkoły Musicalowej.

To świąteczne spotkanie będzie okazją do przedstawienia działań i osiągnięć fundacji w 2015 roku m.in. zakupu nowego sztucznego płuco-serca dla Kliniki Kardiochirurgii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wyremontowania i modernizacji Oddziału Neonatologii w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, projektu „Pokoje dla mam" realizowanego razem z firmą Procter & Gamble, a także wspólnej inicjatywy PKOL, Telewizji Polsat i Procter&Gamble - „Polskie Nadzieje Olimpijskie”. O wszystkich projektach, w które angażuje się Fundacja POLSAT opowiedzą: Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc, Monika Zalewska (Polsat News i Wydarzenia), Dorota Gawryluk (Wydarzenia), prof. Mirosław Wielgoś, prof. Jacek Moll i prof. Jadwiga Moll, trener Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START – Bogusław Szczepański oraz Małgorzata Mejer (Procter&Gamble)

„Kolędowanie z Fundacją POLSAT” poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Bartosz Kwiatek.

Emisja 24 grudnia godz. 9.10 w Polsacie oraz 25 grudnia godz. 13.10 w Polsat News.

koledowanie.jpg

Fundacja Polsat, jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od siedemnastu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 26 657 małych pacjentów i wsparła finansowo 1184 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 208 960 491,15 złotych. Fundusze na prowadzenie działalności pochodzą z ogólnopolskich kampanii, darowizn, dotacji wielu firm i osób prywatnych.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.12.2015