Kanały Turner Broadcasting w ofercie Polsat Media

Data: 
31 gru 2014

Od stycznia 2015 roku Polsat Media poszerzy portfolio stacji tematycznych o kanały Turner Broadcasting: Cartoon Network, Boomerang oraz Turner Classic Movies (TCM). 

Cartoon Network jest jednym z dwóch flagowych kanałów dziecięcych należących do Turner Broadcasting System. Stacja nadaje programy komediowe i przygodowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Cartoon Network słynie z prezentowania współczesnych, nowatorskich i dynamicznych seriali animowanych, pełnych humorystycznych i sympatycznych postaci. 

Boomerang to drugi flagowy kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja skierowana jest do dzieci w wieku 4-7 lat i ich rodzin. Kanał cieszy się zaufaniem dzieci i rodziców, dzięki temu, że oferuje lekką i pełną humoru rozrywkę dla każdego, z klasycznymi i znanymi bohaterami. 

Turner Classic Movies prezentuje przeboje współczesnego kina oraz hollywoodzkie arcydzieła pełne wielkich nazwisk. W ofercie TCM znajdują sią przełomowe filmy z każdego gatunku, poruszające dokumenty oraz ekskluzywne wywiady z twórcami światowego kina.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 31.12.2014