Kanał FOX w Cyfrowym Polsacie

Data: 
25 sty 2011

Dzisiaj do oferty programowej Cyfrowego Polsatu został wprowadzony nowy kanał z portfolio FOX Internalional Channels.

FOX jest dostępny w pakiecie podstawowym - Familijnym HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz Familijnym dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy - i znajduje się na 47 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

FOX jest znaną, międzynarodową marką cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie. Dzięki nowoczesnej i odważnej strategii programowej, opartej na czołowych amerykańskich produkcjach, należy do najchętniej oglądanych kanałów w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech, w krajach Ameryki Łacińskiej, czy na rynku japońskim. Dociera do ponad 100 milionów gospodarstw domowych w 100 krajach. FOX skierowany jest do młodych, wymagających widzów w wieku 18-35, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. W całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. W najbliższym czasie widzowie zobaczą na kanale długo oczekiwaną premierę kultowego serialu "Glee", który otrzymał ostatnio aż trzy statuetki Złotych Globów. Popularność serialu zaowocowała wieloma prestiżowymi nagrodami na przestrzeni ostatnich 2 lat, a wśród nich po 4 Złote Globy i Emmy oraz po 3 Teen Choice oraz People's Choice. "Glee" to serial musicalowy o zabarwieniu komediowym, którego akcja skupia się wokół szkolnego zespołu muzycznego. Premiera serialu na FOX będzie miała miejsce już 18 lutego. Innym serialem utytułowanym Złotymi Globami, który można oglądać na kanale, jest "Sons of Anarchy", opowiadający o gangu motocyklowym, którego członkowie starają się chronić swoje miasteczko przed handlarzami narkotyków, wielkimi korporacjami budowlanymi oraz nadgorliwymi stróżami prawa. W ofercie programowej FOX znajdują się również kultowe seriale animowane takie jak: "The Simpsons", "Family Guy" czy "The Cleveland Show" oraz znane i popularne seriale jak "Prison Break".

Kanał FOX jest już szóstym kanałem z grupy medialnej FOX International Channels, który mogą oglądać użytkownicy Cyfrowego Polsatu. W ostatnim czasie abonenci platformy uzyskali dostęp do kanału FOX HD, a wkrótce oferta telewizyjna operatora zostanie poszerzona o kolejne dwa kanały tematyczne tego nadawcy - National Geographic Channel i National Geographic Channel HD.

 

prstats.po?p=220537

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014