To już 30 lat Telewizji Polsat!

Data: 
07 gru 2022

Za nami wspaniały wieczór jubileuszowej Gali! 

Wielkie urodziny Polsatu to była impreza pełna emocji, wzruszeń i niesamowitych doznań wizualnych z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości. Prawie stu Artystów wystąpiło na scenie ze specjalnie zaaranżowanym jubileuszowym repertuarem! Galę poprowadziło aż dwudziestu dwóch prowadzących!  W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej tysiąc pięciuset gości świętowało nasz jubileusz! Przed telewizorami z kolei oglądało nas prawie 2 miliony widzów! 

Za co pokochali nas widzowie, którzy od 30 lat towarzyszą nam w telewizyjnej podróży?

Za kultowy paszport Polsatu, pierwszy w Polsce talk-show „Na każdy temat” czy teleturniej „Idź na całość”, w którym można było wygrać wielkie nagrody albo trafić na kota… Zonka. Pokazaliśmy pierwszy muzyczny talent show „Idol”. Z naszymi serialami takimi jak m.in. „Rodzina zastępcza”, „Miodowe lata”, „13 posterunek”, „Świat według Kiepskich” czy „Pierwsza miłość”, która niedawno świętowała swoją 18-stkę rosły pokolenia.

Od 30 lat włączamy emocje!

Dalej tworzymy dla naszych widzów świetne programy! Wśród nich są seriale, formaty rozrywkowe, sport oraz najbardziej rzetelne informacje. Gala 30-lecia była kwintesencją wszystkiego czym jest Telewizja Polsat. Kochani widzowie, dziękujemy za Wasze wsparcie, wspólne emocje i za to, że byliście z nami przez tyle lat! Obiecujemy, że dalej będziemy się rozwijać i tworzyć dla Was kontent, który już dziś jest dostępny nie tylko w Telewizji Polsat, ale także na wszystkich urządzeniach mobilnych w bezpłatnym serwisie streamingowym Polsat Go!


cez_8074.jpg

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 07.12.2022