Jesienne promocje Cyfrowego Polsatu

Data: 
01 paź 2008

1 października 2008 zostaną uruchomione nowe, atrakcyjne promocje Cyfrowego Polsatu na usługę płatnej telewizji cyfrowej. W czwartym kwartale br. ruszy oferta "3 miesiące gratis", a wraz z nią ciekawe promocje, interesujące opcje dodatkowe, możliwość zakupu sprzętu w korzystnych cenach oraz cross promocje.

Główne atuty bieżącej promocji:

  • Do trzech miesięcy subskrybowanego pakietu gratis 
  • Do trzech miesięcy subskrybowanych kanałów HD gratis 
  • Dekoder HD na własność od 199 złotych 
  • Dekoder HD na udostępnienie nawet za 0 złotych miesięcznie 
  • Dekoder Mini z pakietem Mini za 99 złotych 
  • Zestaw Startowy Rodzinnej Telefonii Komórkowej w prezencie do każdej umowy.

Promocja "3 miesiące gratis"

W czwartym kwartale 2008 r. Cyfrowy Polsat przygotował nową propozycję promocyjną - klient otrzymuje subskrybowany pakiet do trzech miesięcy gratis.
Wybierając Pakiet Super Film klient będzie miał dostęp do pełnej oferty przez 3 miesiące gratis. Decydując się na Pakiet Relax Mix + HBO widz będzie mógł oglądać za darmo pełną ofertę przez 1 miesiąc, a przez kolejne 2 miesiące będzie miał bezpłatny dostęp do wybranego pakietu. Podobnie promocja działa przy wyborze pakietów Relax Mix, HBO i Familijnego.

W przypadku aktywacji pakietu Mini przez pierwszy miesiąc będziesz miał dostęp do pakietu Familijnego w cenie pakietu Mini. W drugim miesiącu zapłacisz w sumie 19,80 złotych - za pierwszy i drugi miesiąc pakietu Mini. Od trzeciego miesiąca istnieje możliwość wyboru pakietu wyższego lub dalszego korzystania z podstawowej oferty programowej Cyfrowego Polsatu za jedyne 9, 90 złotych.

Kanały HD

W ofercie Cyfrowego Polsatu znajdują się 3 kanały nadawane w high definition (Polsat Sport HD, Eurosport HD i HBO HD). Do końca września 2008 r. wszyscy Abonenci, którzy posiadają dekodery HD, mogli oglądać wszystkie te programy bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Od 1 października br. będzie obowiązywać opłata abonamentowa - 6 zł za każdy kanał HD. Istnieje możliwość wyboru dowolnej ilości kanałów.

Jednak dla tych, którzy jeszcze nie mają dostępu do telewizji wysokiej rozdzielczości, a planują zakup sprzętu, Cyfrowy Polsat proponuje atrakcyjną ofertę. Przy wyborze opcji HD na 24 miesiące klient będzie miał dostęp do kanałów HD przez 3 miesiące za darmo.

Do oferty Cyfrowego Polsatu będą sukcesywnie wprowadzane kolejne kanały HD o tematyce filmowej, sportowej, edukacyjnej i rozrywkowej.

Pakiet HBO

Cyfrowy Polsat zaproponował najbardziej atrakcyjną wśród wszystkich operatorów platform satelitarnych wartość cennikową pakietu HBO - 20 zł/miesiąc. Pakiet HBO w Cyfrowym Polsacie jest dostępny z innymi pakietami platformy. Aby oglądać kanały HBO trzeba posiadać co najmniej pakiet Familijny.

Dekodery

Na atrakcyjność jesiennej promocji Cyfrowego Polsatu składają się również korzystne ceny sprzętu do odbioru telewizji satelitarnej. Główne atuty oferty to dekoder HD na własność od 199 złotych, dekoder HD na udostępnienie nawet za 0 złotych miesięcznie oraz dekoder Mini z pakietem Mini za 99 złotych.
Proponowane na jesieni dekodery HD to Samsung DSB-H370G i nowy w ofercie platformy Echostar DSB 7100 HD.

Dekodery Samsung SD i Echostar SD można zakupić na własność od 99 zł (cena od Pakietu Familijnego w górę). W przypadku podpisania umowy na Pakiet Mini cena dekodera wynosi 299 złotych. Natomiast dekoder Mini produkcji Cyfrowego Polsatu można zakupić na własność za 99 złotych do każdego pakietu, włączając pakiet Mini.
Wśród promocji jesiennej na sprzęt do odbioru telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu jest także moduł CAM. W bieżącej promocji moduł można zakupić na własność już od 99 złotych (dotyczy wszystkich pakietów oprócz Pakietu Mini, z którym moduł CAM kosztuje 299 złotych). Aktywacja dekoderów jest bezpłatna.

Telewizja i telefon razem taniej

Z myślą i w odpowiedzi na oczekiwania swoich klientów Cyfrowy Polsat uruchomił nową usługę - Rodzinną Telefonię Komórkową. Do jesiennej promocji telewizyjnej dołączył zatem jeszcze jeden ciekawy bonus - Zestaw Startowy usługi telekomunikacyjnej w prezencie do każdej umowy.
Do każdej umowy zawartej w ramach Pakietu Familijnego i wyższych będzie załączany starter o wartości 25 złotych. Natomiast do Pakietu Mini starter w wysokości 7 złotych.
Dodatkowo, jeśli klient zdecyduje się doładować kartę łącznie na minimum 50 złotych miesięcznie, to może zmienić na miesiąc swój dotychczasowy pakiet  telewizyjny na wyższy za 50% różnicy między cenami pakietów - posiadanego i wybieranego wyższego, np.: posiadając pakiet Familijny otrzymuje pakiet Relax Mix za 9,95 złotych a oglądając pakiet Relax Mix + HBO dostaje pakiet Super Film za 5 złotych.

Gratisy i rabaty

Uzupełnieniem do głównej oferty promocyjnej "3 miesiące gratis" są ciekawe bonusy i rabaty. Ci, którzy zdecydują się na zakup Pakietu Super Film, mogą liczyć na 25% rabatu na pakiet HBO (3 kanały HBO - HBO, HBO2 i HBO Comedy) do końca trwania umowy. Dla tych, którzy planują zamianę dekodera SD na HD Cyfrowy Polsat proponuje do trzech miesięcy subskrybowanych kanałów HD gratis.

Zaś dla klientów, którzy zakupią Pakiet Relax Mix, przewidziany jest rabat w wysokości 50% na 4 pakiety tematyczne (Film, Sport, Bajeczka i Muzyka).

prstats.po?p=220426

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014