JA + Moje Filmy

Data: 
02 cze 2015

JA+ to nowe możliwości, które Plus realizuje w wielu obszarach: ofertowym, technologicznym, a także komunikacyjnym. Z okazji uruchomienia całkowicie nowej platformy komunikacyjnej przygotowany został specjalny prezent - każdy klient Plusa może bez dodatkowych opłat oglądać filmy w specjalnej sekcji JA+ Moje Filmy znajdującej się na ipla.tv.

Wśród pozycji przygotowanych dla klientów Plusa w sekcji JA+ Moje Filmy znalazły się filmy kultowe, jak „Jesteś Bogiem”, nagrodzone wieloma nagrodami „Polowanie”, znakomite dreszczowce typu „Hipnotyzer” oraz polskie produkcje, na przykład „Układ zamknięty”. 

nowy_obraz_3_1.png

Filmy można oglądać zarówno na ekranie komputera jak i smartfona. Wystarczy tylko wejść na stronę: www.ipla.tv/japlus, pobrać aplikację i zarejestrować się podając swój numer w sieci Plus.

Obecnie dostępne jest dziesięć filmów, które klienci Plusa mogą obejrzeć za darmo bez dodatkowych opłat: „Polowanie”, „Jesteś Bogiem”, „Hipnotyzer”, „Idealne matki”, Układ zamknięty”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Pokochaj mnie na nowo”, „Zagłodzeni”, „Zalajkowany na śmierć” i „Tacierzyński”.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 02.06.2015