III Mistrzostwa Polsat News – DO BIEGU GOTOWI!

Data: 
10 cze 2015

nowy_obraz_4_0.png

Polsat News, jako jedyna telewizja w Polsce, od lat aktywnie wspiera masowe ogólnopolskie imprezy biegowe, m.in. Półmaraton Warszawski, Maraton Warszawski czy Maraton Poznański. Naszym celem, od początku nadawania kanału, jest być „Zawsze w centrum wydarzeń” i zawsze pierwsi na miejscu. Dlatego już po raz trzeci postanowiliśmy wesprzeć rosnącą w siłę społeczność biegaczy i zarazić także naszych widzów miłością do tego sportu. Już w najbliższą sobotę,  13 czerwca, odbędą się III Mistrzostwa Polsat News „DO BIEGU GOTOWI!".

III Mistrzostwa Polsat News – DO BIEGU GOTOWI! odbędą się w Sulejówku w ramach VIII Biegu Marszałka. 10-kilometrowy bieg rozpocznie się o godzinie 10.00 na terenie Zespołu Szkół Licealnych (ZSL) przy ul. Paderewskiego 29. W biegu wezmą udział pracownicy Polsatu, Cyfrowego Polsatu oraz szef anteny Polsat News Marcin Cholewiński, szef sekretariatu programowego Jerzy Sikora i dziennikarz Wojciech Szeląg. Patronat honorowy nad VIII Biegu Marszałka, w ramach którego odbędą się III Mistrzostwa Polsat News, objęli: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Mińskiego Burmistrz Miasta Sulejówek oraz Muzeum Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Natomiast patronat medialny objął kanał informacyjny Polsat News.

Mistrzostwa Polsat News – DO BIEGU GOTOWI! są cykliczną akcją kanału Polsat News, w ramach której stacja wspiera imprezy związane z bieganiem w całym kraju. Wśród pracowników Telewizji POLSAT od lat funkcjonuje silna drużyna biegaczy, która promuje bieganie jako zdrowy styl życia. Polsat News od początku nadawania aktywnie wspiera największe maratony w Polsce – zarówno poprzez relacje na antenie stacji, jak i poprzez czynny udział w biegach. Wśród prezenterów stacji jest wielu pasjonatów biegania, m.in. Marek Kacprzak, Paulina Sykut-Jeżyna czy Bartosz Kurek. Teraz, dzięki akcji „DO BIEGU GOTOWI!”, chcemy zachęcić także naszych widzów do uczestniczenia w imprezach biegowych w całej Polsce.

Obecnych oraz przyszłych fanów biegania zapraszamy do oglądania relacji z III Mistrzostw Polsat News oraz innych imprez biegowych tylko na antenie Polsat News.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 12.06.2015