HBO2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax2 HD w Cyfrowym Polsacie

Data: 
07 mar 2011

Dzisiaj na platformie Cyfrowy Polsat zostały uruchomione trzy kanały premium w jakości HD z oferty HBO - HBO2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax2 HD. Ceny pakietów Cyfrowego Polsatu nie ulegają zmianie.

HBO2 HD i HBO Comedy HD są dostępne w pakiecie HBO HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz dla abonentów kanału HBO HD korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy. Na liście kanałów platformy zajęły odpowiednio miejsca 113 i 114.

Cinemax2 HD jest dostępny w pakiecie Cinemax HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz w pakiecie Cinemax dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych. Kanał znajduje się na pozycji 118 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

HBO2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax2 HD mają tę samą ramówkę, co kanały w wersji SD. Wszystkie trzy kanały należą do pakietu kanałów Premium, oferujących najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty, koncerty, współczesne i nagradzane produkcje filmowe z całego świata oraz klasykę kina.

Obecnie widzowie Cyfrowego Polsatu mają do dyspozycji 10 kanałów premium z pakietu HBO. Platforma zapewnia dostęp do 18 kanałów HD. Już ponad milion abonentów Cyfrowego Polsatu posiada dekodery HD, co sprawia, że Cyfrowy Polsat jest największą cyfrową platformą HD w Polsce.

prstats.po?p=220638

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014