HBO HD w Cyfrowym Polsacie

Data: 
21 mar 2008

Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, rozpoczyna testy techniczne kanału HBO HD.

Nowy kanał już od 21 marca 2008 r. będzie dostępny w wersji testowej dla wszystkich abonentów pakietu HBO posiadających dekoder HD. Testy będą prowadzone do końca maja br. i w tym okresie kanał HBO HD będzie dostępny bezpłatnie. HBO HD to już 17 kanał filmowy w ofercie platformy. Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu znajduje się na pozycji 18.

Program kanału HBO HD będzie identyczny jak głównego kanału HBO, tyle że obraz będzie zakodowany w rozdzielczości High Definition. Dźwięk w wersji polskiej i angielskiej będzie nadawany w Dolby Digital.

Naszą ofertę HD budujemy bardzo rozważnie, wybierając kanały, które dadzą najwięcej satysfakcji naszym abonentom. Cieszę się, że drugim kanałem HD w naszej ofercie jest najnowszy kanał HBO. Wierzę, że poszerzenie oferty filmowej o kanał premium w wysokiej rozdzielczości spotka się z przyjaznym przyjęciem przez widzów Cyfrowego Polsatu. Dzięki wysokiej jakości obrazu i dźwięku oferowanej przez telewizję wysokiej rozdzielczości nasi abonenci będą mogli czerpać jeszcze więcej radości z filmów i programów proponowanych przez HBO - mówi Andrzej Matuszyński, członek zarządu ds. marketingu w Cyfrowym Polsacie SA.

W ciągu ostatnich miesięcy platforma wzbogaciła swoją ofertę o kilkanaście nowych kanałów, m.in. 4 stacje tematyczne znanej, światowej marki BBC - BBC Lifestyle, BBC Knowledge, BBC Entertainment i CBeebies, E! Entertainment, FOX Life, TV 1000, Wedding TV. Od stycznia br. abonenci Cyfrowego Polsatu mają dostęp do kanałów premium produkcji HBO - HBO, HBO2, HBO Comedy.

Cyfrowy Polsat zaproponował najatrakcyjniejszą wśród operatorów platform satelitarnych wartość cennikową pakietu HBO - 20 zł/mies.

 

prstats.po?p=220425

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014