FOX HD wzbogaci ofertę Cyfrowego Polsatu

Data: 
08 lis 2010

6 listopada do oferty największej platformy satelitarnej w kraju dołączy kanał FOX HD, będący znaną, międzynarodową marką cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie.

FOX HD będzie dostępny w pakiecie Familijny HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz w dodatkowym Pakiecie HD dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy i znajdzie się na 116 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

FOX HD skierowany jest do młodych, wymagających widzów w wieku 18-35, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. W całości poświęcony jest serialom i będzie nadawał ponad 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny, odważny i śmiały. Emitowane są na nim zarówno seriale akcji, komedie, dramaty, sci-fi, thrillery, jak i animacje. Widzowie zobaczą cieszące się ogromną popularnością na całym świecie i utytułowane licznymi nagrodami produkcje, takie jak "Glee" - zdobywcę Złotego Globu dla najlepszego serialu komediowego, odważną i utytułowaną sześcioma nagrodami Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, komedię - "Modern Family", serial animowany autorstwa Setha MacFarlane`a "The Cleveland Show", a także kultowe już seriale animowane, jak arcydzieło Matta Groeninga "The Simpsons" czy "Family Guy", również autorstwa McFarlane`a.

FOX HD to 5 kanał z portfolio FOX International Channels w ofercie Cyfrowego Polsatu.

 

prstats.po?p=220637

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014