Finał Pucharu Polski Lech Poznań – Legia Warszawa na antenach Polsatu i Polsatu Sport

Data: 
29 kwi 2016

2 maja Polsat i Polsat Sport pokażą finałowy mecz Pucharu Polski. Na Stadionie Narodowym w Warszawie, podobnie jak przed rokiem, zmierzą się Lech Poznań i Legia Warszawa. Mecz, bez dodatkowych opłat, będą mogli zobaczyć również użytkownicy telewizji internetowej IPLA.


fot. Cyfrasport

Transmisję bogatym w analizy i komentarze studiem już o 14.30 rozpocznie Polsat Sport, natomiast widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć 10 minutowe studio przed meczem, który rozpocznie się o godzinie 16.00. Stacja pokaże ceremonię wręczenia Pucharu Polski oraz dłuższe studio po meczu które potrwa do emisji „Wydarzeń” o godzinie 18.50.

Mecz skomentują Mateusz Borek i były reprezentant Polski - Waldemar Prusik. W studiu gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. były piłkarz Lecha Poznań - Jarosław Araszkiewicz i Legii Warszawa – Dariusz Dziekanowski oraz Roman Kołtoń. Wywiady z zawodnikami i trenerami obu zespołów przeprowadzą reporterzy: Marcin Feddek, Mateusz Majak i Marcin Lepa.

Finał Pucharu Polski na żywo będą mogli obejrzeć również użytkownicy telewizji internetowej IPLA. Spotkanie będzie można śledzić zarówno na komputerach, na urządzeniach mobilnych – laptopie, tablecie czy smartfonie oraz w SmartTV. Po raz pierwszy finał Pucharu Polski dostępny będzie na wielu platformach, legalnie i bez dodatkowych opłat.

Trofeum broni zespół ze stolicy, który przed rokiem pokonał poznaniaków 2:1. Legia jest również faworytem w tegorocznej edycji Pucharu Polski.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 29.04.2016