Discovery HD bez opłat w Cyfrowym Polsacie

Data: 
03 lut 2009

Do 30 czerwca 2009 r. Discovery HD, który w Cyfrowym Polsacie został włączony z początkiem stycznia 2009 r., będzie dostępny promocyjnie bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników dekoderów HD platformy. Natomiast od 1 lipca 2009 r. będzie można uzupełnić swoją ofertę kanałów HD o tę telewizję za 6 zł miesięcznie.

Stacja Discovery HD znajduje się na 80 i 115 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Z przyjemnością wzbogaciliśmy naszą ofertę HD o nowy kanał tematyczny, który prezentuje atrakcyjne treści w najlepszej jakości, doskonale obrazując widzom, czym jest jakość HD i jakie są zalety telewizji wysokiej rozdzielczości - powiedział Andrzej Matuszyński, członek Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Cieszymy się z poszerzenia współpracy z Cyfrowym Polsatem. Wierzymy, że Discovery HD nadający w najwyższym standardzie obrazu i dźwięku stanowić będzie dla abonentów platformy prawdziwą wartość dodaną - powiedziała Katarzyna Kieli, General Manager, Discovery Networks Central Europe.

Discovery HD to największa globalna sieć telewizyjna wysokiej rozdzielczości oferująca rozrywkę przy wykorzystaniu najnowszej technologii HD. Dzięki niezwykłej ekspresji obrazu i dźwięku, jak również pasjonującym programom przedstawiającym cuda świata, kulturę, naukę, historię naturalną, tematy związane z podróżami czy stylem życia, otaczający świat oraz rzeczywistość wydaja się być bliższe, ciekawsze i bardziej znajome. Układ ramowy stanowi unikalne połączenie najlepszych serii i produkcji z bogatej biblioteki Discovery z programami stworzonymi specjalnie na potrzeby Discovery HD.

Pierwszy kanał Discovery HD powstał w USA juz w 2002 roku. Od tego czasu rozpoczął emisje na kolejnych 23 międzynarodowych rynkach - Korei Południowej, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Holandii, Belgii, Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Singapurze, Hongkongu, Australii, Islandii, na Węgrzech, Słowacji, w Słowenii, Turcji oraz Rosji.
Obecnie Discovery HD dociera do ponad 21 milionów abonentów na świecie, w tym prawie do wszystkich amerykańskich gospodarstw domowych posiadających odbiorniki HDTV. Według badań przeprowadzonych wśród widzów z dostępem do HD w USA, Discovery HD jest najchętniej i najczęściej wybieranym kanałem telewizyjnym wysokiej rozdzielczości spośród wszystkich istniejących na rynku stacji HD.
Kanał nadaje 24 godziny na dobę.

prstats.po?p=220442

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014