Dekodery HD Cyfrowego Polsatu już dostępne

Data: 
10 sty 2008

Od 2 listopada 2007 r. w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu będą dostępne dekodery HD firmy Samsung, które pozwolą wszystkim zainteresowanym widzom na odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości.

W ofercie platformy będzie dostępny Polsat Sport w HD. Widzowie Cyfrowego Polsatu będą mieli możliwość dokonania wyboru pomiędzy programem nadawanym w tym samym czasie w Polsacie Sport w technologii SD lub HD.

Do oferty platformy będą sukcesywnie wprowadzane kolejne kanały HD o tematyce filmowej, sportowej, edukacyjnej i rozrywkowej. Do 31 marca 2008 r. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający dekoder Samsung HD będą mogli oglądać bezpłatnie kanały HD dostępne w ofercie platformy.

Dekodery HD Cyfrowego Polsatu będą dostępne na terenie całej Polski w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży platformy. Dekoder na własność kosztuje 300 zł, a opłata aktywacyjna wynosi 99 zł. Klienci dokonujący jednorazowej wpłaty w wysokości 199 zł i wnoszący przez 12 miesięcy regularne opłaty z tytułu udostępnienia sprzętu w wysokości 20 zł miesięcznie, staną się po 13 miesiącach właścicielami dekodera. Opłata aktywacyjna wynosi w tym przypadku 1 zł. Można też wybrać opcję udostępnienia dekodera przez platformę i korzystać z niego ponosząc jednorazowy koszt aktywacji w wysokości 99 zł oraz wnosząc regularne opłaty z tytułu udostępnienia sprzętu w wysokości 15 zł miesięcznie.

 

prstats.po?p=220412

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014