Dekoder HD z wymiennym twardym dyskiem w Cyfrowym Polsacie

Data: 
06 wrz 2010

Cyfrowy Polsat wzbogacił ofertę o nowy dekoder HD wyposażony w wymienny twardy dysk o pojemności 320 GB. Wyprodukowany przez Sagemcom model ESI-88 dostępny jest w wybranych ofertach programowych już od 99 zł.

ESI-88 to pierwszy na rynku dekoder wyposażony w wymienny twardy dysk. Funkcjonalność ta rozwiązuje problem braku miejsca na dysku, z którym często spotykają się posiadacze dekoderów z wbudowanymi twardymi dyskami oraz pozwala na tworzenie własnych bibliotek treści. Możliwość dokupienia dodatkowych dysków o pojemności 500 GB zostanie wprowadzona w najbliższych miesiącach.

Nowy dekoder umożliwia odbiór sygnału w standardowej i wysokiej rozdzielczości. Obsługuje niezbędne dla widzów funkcje, jak na przykład wyszukiwanie kanałów, tryb TV/radio, proporcje ekranu 4:3 i 16:9, nadzór rodzicielski oraz 7 - dniowy elektroniczny przewodnik po programach. Mając podłączone dwa niezależne sygnały satelitarne, pozwala na oglądanie wybranego kanału telewizyjnego i jednoczesne nagrywanie innej stacji, nagrywanie dwóch programów i oglądanie jednego z nich, nagrywanie dwóch różnych kanałów przy jednoczesnym odtwarzaniu programu nagranego wcześniej albo oglądanie programu w trybie "stop - klatki", w czasie gdy nagrywana jest inna audycja. Tryb "stop - klatka", umożliwiający pauzowanie programów, działa z opóźnieniem do 120 minut.

Dekoder Sagemcom ESI-88 jest dostępny już od 99 zł. Kwota ta obejmuje jednorazową opłatę aktywacyjną dekodera oraz sprzedaż twardego dysku. Dekoder jest dostępny w ramach oferty Premium oraz oferty Elastycznej na pakiet Familijny z pakietem Super Film, która umożliwia zmianę pakietu na niższy w ciągu 3 miesięcy.

Sagemcom ESI-88 to kolejny innowacyjny model wprowadzony do oferty platformy w tym roku. Wiosną Cyfrowy Polsat oddał do dyspozycji widzów dekoder HD5000 własnej produkcji, przystosowany do odbioru telewizji wysokiej rozdzielczości.

Specyfikacja techniczna dekodera Sagemcom ESI-88

prstats.po?p=220522

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014