Cyfrowy Polsat wyłącznie w nowym systemie kodowania

Data: 
09 sty 2009

Cyfrowy Polsat wyłączył stary system kodowania NagraVision Aladin. Cała oferta platformy jest dostępna wyłącznie w nowym systemie NagraVision, a odbiór sygnału telewizyjnego za pośrednictwem starych kart abonenckich jest już niemożliwy.

Wdrożenie nowego systemu kodowania w tak dużej spółce jak nasza wymaga nie tylko przeprowadzenia szeregu prac i testów technicznych, dochowania dbałości o dobro naszych klientów i bezawaryjny przebieg procesu po ich stronie, ale także uwzględnienia interesów naszych partnerów biznesowych, którzy do takich zmian również muszą się przygotować. Dlatego zeszły rok poświęciliśmy między innymi pracy nad nowym systemem i ufam, że będzie on dobrze służył zarówno nam, jak i naszym widzom- mówi Dariusz Działkowski, członek zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Dostawcą nowego systemu dostępu warunkowego dla platformy jest światowy lider w produkcji tego typu zabezpieczeń, szwajcarska firma NagraVision z Grupy Kudelski, z którą platforma współpracuje od wielu lat. Wdrożony przez Cyfrowy Polsat system został zaprojektowany specjalnie dla największej polskiej platformy, z uwzględnieniem wymagań operatora i wykorzystuje unikalne rozwiązania oraz najnowocześniejsze na światowym rynku technologie.

prstats.po?p=220441

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014