Cyfrowy Polsat wprowadza 4 nowe kanały

Data: 
05 lut 2010

Oferta programowa największej platformy satelitarnej w Polsce zostanie wzbogacona o 4 nowe kanały, w tym dwa w jakości HD. Jutro zostaną udostępnione Comedy Central, Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD, a już wkrótce planowane jest uruchomienie nowego kanału z portfolio koncernu FOX International Channels (FIC) - FOX Life HD.

Do podstawowego pakietu Familijnego zostaną wprowadzone kanały Comedy Central i Nat Geo Wild, zajmując odpowiednio pozycje 46 i 89 na liście kanałów platformy.

Nowymi propozycjami w wysokiej rozdzielczości będą Nat Geo Wild HD i FOX Life HD,  oferowane jako opcja dodatkowa do pakietu Familijnego. Nat Geo Wild HD, dostępny w pakiecie HD za 15 zł, będzie można znaleźć na pozycji 109 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Uruchomienie najnowszej produkcji koncernu FIC - kanału FOX Life HD - planowane jest na kwiecień br.

Comedy Central Polska to jedna z najpopularniejszych stacji tematycznych w Polsce.  Kanał kieruje swoją ofertę do widzów w wieku 16-49, poszukujących rozrywki i dobrego humoru w każdej postaci. Niezależnie od pory dnia, mogą oni obejrzeć najbardziej popularne seriale komediowe z rynku amerykańskiego i europejskiego, a także polskie produkcje. W ofercie programowej stacji znajdują się takie hity, jak: "Jim wie lepiej", "Hoży doktorzy", "On, ona i dzieciaki", "Diabli nadali", "Jak poznałem waszą matkę" czy "8 prostych zasad".

Comedy Central zastąpi w ofercie pakietu Familijnego stację E! Entertainment. 

Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD to kanały poświęcone światu dzikiej przyrody, środowisku naturalnemu i wszystkim żyjącym stworzeniom. Dostarczają najbardziej ekscytujących przeżyć, pozwalając na poznanie najdzikszych zakątków Ziemi. Programy tworzone są przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Nat Geo Wild HD to niesamowita jakość wizji i fonii w telewizji wysokiej rozdzielczości, która sprawia, że naturalny świat dzikich zwierząt może zostać pokazany tak wiernie, jak nigdy przedtem. Dzięki temu widzom udaje się zajrzeć w samo serce akcji, zobaczyć z bliska przyrodę, dzikie zwierzęta czy też niezbadane cuda natury.

Kanały Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD posiadają swoje osobne ramówki, różniące się kontentem. Na kanale Nat Geo Wild HD od będą wyłącznie emitowane programy wyprodukowane w wysokiej rozdzielczości.

 

prstats.po?p=220654

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014