Cyfrowy Polsat włącza Nickelodeona HD

Data: 
03 paź 2011

Już 4 października br. do oferty największej platformy satelitarnej w Polsce dołączy pierwszy młodzieżowy kanał high definition - Nickelodeon HD z portfolio Viacom International Media Networks, debiutujący na rynku polskim.

Nickelodeon HD, jako szósty kanał dedykowany dzieciom, wzbogaci podstawowy pakiet Familijny HD Cyfrowego Polsatu i zajmie pozycję 147 na liście kanałów operatora.
 
W ofercie programowej Nickelodeon HD nie zabraknie nowości. Już 8 października widzowie będą mogli obejrzeć premierowe odcinki "Super Ninja" - serialu o#przygodach nastolatka, który pewnego dnia dowiaduje się, że należy do klanu legendarnych wojowników ninja (emisja: sobota i niedziela o g. 11:50 oraz 19:50). Natomiast od 13 października na ekranach zagości najnowsza seria przygód walecznych "Power Rangers" (czwartki i piątki o g.15:40). Piątek 21 października to Cameo Friday, czyli maraton z odcinkami "iCarly", "True Jackson", "Big Time Rush", "The Troop", w których gościnnie wystąpiły takie gwiazdy jak Justin Bieber czy Willow Smith. Z kolei 31 października stacja wyemituje specjalny maraton Halloween.
 
Nickelodeon HD to trzecia stacja z "rodziny" kanałów dziecięcych Nickelodeon w ofercie Viacom International Media Networks w Polsce (obok Nickelodeon i Nick Jr.). Kanał jest skierowany do fanów animacji oraz seriali dla młodzieży w najwyższej telewizyjnej jakości HD. Portfolio grupy w Cyfrowym Polsacie liczy obecnie siedem stacji: MTV, Viva, Comedy Central, Comedy Central Family, Nickelodeon, Nick Jr. oraz MTV Live HD.

prstats.po?p=220652

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014