Cyfrowy Polsat włącza Nicka Jr.

Data: 
07 cze 2011

Nowy kanał telewizyjny dla najmłodszych widzów platformy. Dzisiaj do oferty programowej Cyfrowego Polsatu został włączony nowy kanał tematyczny dla najmłodszych widzów - Nick Jr. - z portfolio MTV Networks Polska.

W Cyfrowym Polsacie Nick Jr. będzie dostępny w pakiecie dodatkowym Extra HD, zajmując pozycję 73 na liście kanałów. Do 19 czerwca br., Nick Jr. będzie udostępniany bez dodatkowych opłat wszystkim abonentom Cyfrowego Polsatu w ramach akcji promocyjnej "otwarte okno".

Nick Jr., to kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. W ofercie kanału znajdują się popularne kreskówki, skierowane do najmłodszych, takie jak: "Dora poznaje świat", "Dalej Diego!", "Ni Hao Kai Lan", "Umizoomi" czy "Wspaniałe zwierzaki" oraz premierowe serie programów: "Mały Bill", "Bąbelkowy świat gupików", "Fifi niezapominajka" czy "Max i Ruby". Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę. Oferta programowa całkowicie pozbawiona jest reklam. Kanał emitowany jest w formacie 16:9.

prstats.po?p=220518

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014