Cyfrowy Polsat włącza kanały FilmBox i FilmBox HD oraz poszerza ofertę VOD

Data: 
02 mar 2010

2 marca 2010 r. do oferty programowej największej platformy satelitarnej w Polsce dołączą kanały FilmBox i FilmBox HD, a już wkrótce o tytuły oferowane przez SPI International Polska zostanie wzbogacona biblioteka VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej operatora.

FilmBox zostanie wprowadzony do dodatkowego pakietu Relax Mix, na pozycji 34 na liście kanałów platformy, zastępując kanał TV 1000, z którym Cyfrowy Polsat zakończył współpracę. FilmBox HD będzie dostępny na pozycji 113, jako opcja dodatkowa do pakietu Familijnego - a la carte w cenie 5 zł miesięcznie oraz w pakiecie kanałów HD za 15 zł.

Przez pierwszy miesiąc obydwa kanały będą dostępne bez dodatkowych opłat w ramach promocji "otwarte okno" -  FilmBox dla wszystkich abonentów platformy, a FilmBox HD dla wszystkich użytkowników dekoderów HD.

SPI jest drugim dystrybutorem po Monolith Films, z którym platforma nawiązała współpracę w zakresie dostarczania zawartości programowej do VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej. Wśród najbliższych propozycji znajdą się m.in. Coco Chanel, Zapaśnik, Sin City, Dirty Dancing 2, Chicago, Królowa, Adrenalina 2, Transporter 3. Filmy będą oferowane w ramach wszystkich trzech kategorii filmowych: Nowości, Hit i Katalog.

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których dostępnych jest rotacyjnie blisko 30 filmów w ciągu miesiąca i 350 filmów w ciągu roku. Kanały VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdują się na pozycjach 51 - 65 na liście Cyfrowego Polsatu. Wszystkie propozycje filmowe można kupować pojedynczo, uzyskując do nich dostęp na co najmniej 24 godziny. Istnieje także możliwość korzystania ze wszystkich tytułów z Katalogu w ramach jednej, miesięcznej opłaty.

prstats.po?p=220454

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014