Cyfrowy Polsat udostępnia T-Mobile Ekstraklasę szerszej publiczności

Data: 
22 sie 2011

Cyfrowy Polsat otworzył kanały Polsat Sport HD i Polsat Futbol dla abonentów podstawowych pakietów Familijny i Familijny HD, zapewniając im tym samym dostęp do wszystkich meczów rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy transmitowanych na antenach kanałów sportowych Telewizji Polsat. Promocja potrwa do 30 września br.

Od startu 29 lipca br., jesienna runda T-Mobile Ekstraklasy zagościła na platformie Cyfrowy Polsat i w kanałach sportowych Polsatu, również w jakości HD. Teraz, dzięki uruchomieniu promocji "otwarte okno" dla kanałów Polsat Sport HD i Polsat Futbol, będzie dostępna dla ponad 2,7 milionów abonentów Cyfrowego Polsatu. Kibice na antenach kanałów Polsat Sport HD i Polsat Futbol mogą w sumie obejrzeć na żywo 4 - 5 wybranych spotkań, w tym każdy mecz rozgrywany przez WKS Śląsk Wrocław. Podsumowanie każdego dnia ligowego jest omawiane w wieczornym, specjalnym magazynie T-Mobile Ekstraklasy, przygotowywanym i prowadzonym przez najlepszych dziennikarzy i komentatorów redakcji sportowej Polsatu.

Możliwość obejrzenia szóstego meczu rozgrywek abonenci Cyfrowego Polsatu mają dzięki obecności w ofercie platformy kanałów Eurosport 2 i Eurosport 2 HD, które znajdują się w dodatkowym pakiecie Sport HD, obok kanałów Polsat Sport HD i Polsat Futbol.

Dodatkowo piątkowe mecze rundy jesiennej T-Mobile Ekstraklasy są promocyjnie  transmitowane w kanale Polsat Sport, wchodzącym w skład pakietów Familijny HD i Mini HD, docierając do wszystkich blisko 3,5 milionów abonentów platformy.
 
Wszystkie mecze pokazywane przez kanały sportowe Telewizji Polsat, abonenci Cyfrowego Polsatu mogą również znaleźć w Strefie Wideo - telewizji internetowej platformy dostarczanej specjalnie dla nich w usłudze catch-up tv na www.cyfrowypolsat.pl. Każdy abonent może obejrzeć bezpłatnie retransmisje meczów emitowanych w ramach posiadanego przez niego pakietu telewizyjnego.

prstats.po?p=220628

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014