Cyfrowy Polsat: nielimitowany Internet Power LTE już od 29,90 zł

Data: 
26 sie 2014

Cyfrowy Polsat, podobnie jak sieć Plus, wprowadza koniec limitów danych w najniższych abonamentach internetowych. Operatorzy ci jako pierwsi na rynku polskim zaoferowali nielimitowany Internet LTE przez cały czas trwania umowy, a od dziś Internet Power LTE bez limitu danych jest dostępny w Cyfrowym Polsacie już za 29,90 zł miesięcznie, także w ofercie ze sprzętem. To doskonała okazja do zakupu na początek nowego roku szkolnego laptopa, konsoli lub tabletu z superszybkim Internetem w rozsądnej cenie – tego ostatniego nawet za 1 grosz!

Od 26 sierpnia br. Internet Power LTE, czyli nielimitowany Internet w technologii LTE, jest dostępny w Cyfrowym Polsacie również w dwóch najniższych abonamentach za 29,90 i 49,90 zł miesięcznie. Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych możliwe jest przez całą długość umowy – przez pierwsze pół roku jej obowiązywania, z usługi można korzystać całkowicie bezpłatnie, a później kosztuje ona tylko 10 zł/mies.

Podobnie jak we wszystkich pozostałych taryfach Power LTE, także teraz wprowadzone zostają klasy serwisu, które pozwalają na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod daną stacją. Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu, natomiast po jego wykorzystaniu, jeśli użytkownik jest w zasięgu LTE - nadal może bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od wybranego abonamentu, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością – przy abonamencie za 49,90 zł jest to prędkość do 5 Mb/s (Efektywna), natomiast przy wyborze taryfy za 29,90 zł/mies. (Podstawowa) - do 1 Mb/s.

 

Abonament (EKO Faktura)

29,90 zł

49,90 zł

Podstawowy pakiet danych

5 GB

15 GB

Internet LTE bez limitu

Pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie,

później 10 zł/mies.

Prędkość transferu po wykorzystaniu pakietu podstawowego

Podstawowa

(do 1 Mb/s)

Efektywna

(do 5 Mb/s)

 

Nowa oferta jest dostępna przy podpisaniu umowy zarówno w wersji ze sprzętem (modem i router), jak i w wersji tylko SIM. Klient może więc wybrać ofertę z modemem lub routerem już w najniższym abonamencie za jedyne 29,90 zł miesięcznie.

W związku z przywitaniem nowego roku szkolnego Cyfrowy Polsat obniża również:

  • próg abonamentu, od którego można zakupić laptop lub konsolę na raty z Internetem Power LTE! Urządzenia te - same czy w zestawach z tabletami Wi-Fi - są dostępne w promocji „Internet Power LTE” już z pakietem 5 GB z abonamentem 29,90 zł/mies.

 

  • cenę za laptop oraz laptop w zestawie z tabletem Wi-Fi w sprzedaży ratalnej - Internet Power LTE z laptopem Acer E5 i modem LTE można mieć już w abonamencie za 59,90 zł, a do tego zestawu tablet Wi-Fi jedynie za 1 grosz!

Dzięki tym promocjom można zakupić w przystępnej cenie sprzęt z Internetem LTE, który będzie doskonałą pomocą wspierającą proces nauki. Szczegóły ofert znajdują się w Regulaminach Promocji dostępnych na www.cyfrowypolsat.pl oraz w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje 2 na 3 mieszkańców kraju, czyli aż 26 mln Polaków. Oferowane przez Plusa i Cyfrowy Polsat LTE, jako jedyne w Polsce umożliwia pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s. Z powodzeniem pełni również rolę Internetu domowego. LTE w Cyfrowym Polsacie i Plusie pozwala na komfortowe i superszybkie korzystanie z Internetu: pobieranie dużych plików, dzielenie się nimi, bezproblemowe korzystanie z aplikacji, gier, chatów, komfortowe oglądanie filmów, bez buforowania i zakłóceń. Ofertę Internetu Power LTE w najniższych abonamentach 20 sierpnia br. wprowadziła również sieć Plus.

 

prstats.po?p=286864

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 04.10.2014