Cyfrowa telewizja od Cyfrowego Polsatu na zawsze bez opłat

Data: 
02 gru 2011

Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę bez umów i bez zobowiązań. Użytkownicy otrzymają na zawsze i bez opłat dostęp do kanałów TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TVP Info oraz licznych stacji niekodowanych w cyfrowej jakości.

W ramach najnowszej oferty Cyfrowego Polsatu, która nie wymaga podpisywania umowy, klient w cenie 149 zł otrzymuje cyfrowy dekoder oraz pakiet Mini HD na 6 miesięcy. Po upływie okresu promocyjnego nadal może korzystać z telewizji cyfrowej, aktywując kodowane kanały naziemne - TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TVP Info - oraz mając jednocześnie nieograniczony dostęp do licznych stacji niekodowanych. Rozszerzenia oferty o kanały naziemne w cyfrowej jakości należy dokonywać co 6 miesięcy. Usługa jest bezpłatna i nie posiada limitów realizowanych aktywacji.

Sprzedaż nowej oferty wspiera uruchomiona dzisiaj kampania reklamowa, która została zaplanowana na najbliższe tygodnie. Spoty telewizyjne emitowane są na antenach stacji: Polsat, TVN, TVP, TVP Info, TV Puls. Działania w telewizji dopełnia kampania radiowa w rozgłośniach: Roxy FM, Planeta, Eska, Plus, Vox, Wawa, RMF Maxx. Kreację kampanii przygotował Dział Komunikacji Cyfrowego Polsatu. Za produkcję spotów odpowiada studio Nextmedia, a za planowanie i zakup mediów - dom PHD.

 

prstats.po?p=220514

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014