Cartoon Network i TCM całodobowo w Cyfrowym Polsacie

Data: 
19 lis 2009

Cyfrowy Polsat SA. i Turner Broadcasting System podjęli decyzję o zmianie dotychczasowego formatu nadawania kanałów Cartoon Network i TCM na platformie Cyfrowy Polsat, wydłużając ich dostępność dla widzów. Obydwa kanały będą teraz nadawane przez całą dobę. Cartoon Network zajął pozycję 54 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu, a TCM - 44.

Obydwa kanały w dalszym ciągu są dostępne dla abonentów pakietu Familijnego.

Dotychczasowa formuła podziału jednego kanału na treści Cartoon Network nadawane do godziny 21.00 i filmy emitowane przez TCM w paśmie wieczornym była oceniana pozytywnie przez naszych abonentów, tym bardziej, że zarówno stacje z bajkami, jak i te filmowe gromadzą największą część widowni w typowych dla siebie godzinach. Niemniej jednak cały czas uważnie słuchaliśmy opinii naszych klientów i teraz oceniliśmy, że przyszedł czas na zmianę sposobu udostępniania kanałów CN i TCM, czyli w formacie dwóch całodobowych kanałów, co mamy nadzieję spotka się z zadowoleniem naszych widzów - powiedział Andrzej Matuszyński, członek zarządu ds. marketingu i obsługi klienta w Cyfrowym Polsacie SA.

Gordana Duspara Moriarty, wiceprezes i dyrektor zarządzający na Europę Środkowo-Centralną i Benelux w TBS Europe powiedziała: Dotarcie z portfolio 24-godzinnych kanałów do tak wielu gospodarstw domowych jest podstawą naszej strategii. Po latach rozwoju TCM stał się wiodącym kanałem filmowym, jak pokazują dane AGB Polska. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że teraz również abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli docenić ramówkę TCM w ciągu dnia. Oczywiście ta wiadomość jest doskonała także dla wielbicieli Cartoon Network, którzy będą mogli oglądać swoje ulubione programy 24 godziny na dobę.

 

prstats.po?p=220484

Ostatnia aktualizacja 26.09.2014