6 miesięcy telewizji bez opłat w Cyfrowym Polsacie

Data: 
08 paź 2009

Nawet do 6 miesięcy telewizji bez abonamentu mogą się spodziewać klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z najnowszych, dzisiaj wprowadzonych promocji platformy.

Najdłużej, bo aż przez pół roku będą zwolnieni z opłat abonenci pakietu Super Film i Relax Mix+HBO, którzy przez pierwszy miesiąc będą odbierać pełną ofertę, a przez 5 kolejnych wykupiony pakiet. Decydując się na pakiet Familijny wraz z pakietem HBO albo pakietem Relax Mix otrzymamy pełną ofertę na miesiąc i 4-miesięczny dostęp do subskrybowanego pakietu. Podpisanie umowy na pakiet Familijny pozwala na odbiór pełnej oferty przez miesiąc i wybranego pakietu przez kolejny kwartał. Wymienione promocje obowiązują wraz z umowami na 29 miesięcy.

Dekoder cyfrowy SD można nabyć już za 79 zł lub wypożyczyć od platformy za jednorazową opłatą aktywacyjną w tej samej wysokości. Dekodery HD umożliwiające odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości Cyfrowy Polsat udostępnia za 99 zł, stanowiące jednorazową opłatę aktywacyjną.

Korzystne promocje są także dostępne w ramach umów na 13 miesięcy, które gwarantują do 3 miesięcy oferty programowej bez opłat. Dodatkowo, klienci mają możliwość zawarcia umowy na pakiet Familijny, pozwalającej im w ciągu miesiąca podjąć decyzję o zmianie pakietu na niższy, bez żadnych konsekwencji.

Nowe oferty promocyjne Cyfrowego Polsatu będą komunikowane w ramach kontynuowanej kampanii reklamowej.

prstats.po?p=220477

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014