6 miesięcy bez opłat w Cyfrowym Polsacie

Data: 
13 lut 2009

Cyfrowy Polsat wprowadza nowe promocje, w ramach których nowi klienci platformy przez 1, 3 lub 6 miesięcy nie będą wnosili opłat abonamentowych za wybraną ofertę programową.

Pół roku bez opłat za abonament zapewnia pakiet Mini Max z umową na 29 miesięcy. 24-miesięczna wersja umowy na ten sam pakiet gwarantuje 3 miesiące bezpłatnej telewizji.

Promocja "3 miesiące gratis" dotyczy także pakietów Familijny, HBO, Relax Mix, Relax Mix+HBO, Super Film oraz pakietów HD w ramach umów na 29 miesięcy.

Jednocześnie w przypadku pakietu Familijnego i wyższych można podpisać umowę na 13 miesięcy. Zapewnia ona miesięczny dostęp do pełnej oferty platformy bez wnoszenia opłat abonamentowych.

Dekodery cyfrowe można kupić już za 99 zł albo wybrać opcję udostępnienia dekodera na okres trwania umowy za jednorazową opłatą od 79 zł. Właścicielem dekodera HD umożliwiającego odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości można stać się już za 199 zł albo korzystać z niego po udostępnieniu przez platformę, co wiąże się z jednorazowym kosztem w wysokości 99 zł. Dekoder z twardym dyskiem kosztuje 499 zł, natomiast jego udostępnienie 199 zł. Moduły CAM oferowane są na takich samych warunkach jak dekodery SD.

Nowe oferty promocyjne Cyfrowego Polsatu będą komunikowane w ramach kontynuowanej kampanii reklamowej.

prstats.po?p=220417

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014