4 nowe kanały w ofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
19 sty 2011

Wkrótce do oferty programowej Cyfrowego Polsatu zostaną wprowadzone 4 nowe, atrakcyjne kanały, w tym jeden w jakości HD.

Cyfrowy Polsat, mając na uwadze oczekiwania swoich klientów i ciągłą dbałość o poprawę jakości  swojej oferty programowej uruchomi kanały Disney Playhouse, FOX, National Geographic i National Geographic HD. Szczegóły związane z ich udostępnianiem będą publikowane na bieżąco.

Disney Playhouse łączy w sobie pomysłowe historie oraz przypadające do gustu dzieci postacie, dzięki którym nauka staje się dla przedszkolaków zabawą. Playhouse Disney wyznaczył wysoki standard kanałom dla najmłodszych na całym świecie. Jego ramówka, która powstaje w oparciu o program wczesnego nauczania, pobudza wyobraźnię dzieci i zachęca do nauki. Propozycje Playhouse Disney wspierają jednocześnie kilka obszarów rozwoju dziecka, zarówno płaszczyznę emocjonalną, społeczną, poznawczą, jak i fizyczną. Dzięki szczegółowo dobranym tematom, fabule i postaciom, Playhouse Disney kształtuje również zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność dziecka, wspomagając jego rozwój moralny i etyczny.

FOX jest znaną, międzynarodową marką cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie. Dzięki nowoczesnej i odważnej strategii programowej, opartej na czołowych amerykańskich produkcjach, należy do najchętniej oglądanych kanałów w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech, w krajach Ameryki Łacińskiej, czy na rynku japońskim. Dociera do ponad 100 milionów gospodarstw domowych w 100 krajach. FOX skierowany jest do młodych, wymagających widzów w wieku 18-35, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. W całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych.

National Geographic Channel skłania widzów do zastanowienia nad otaczającym światem, otwierając drzwi wiedzy przez programy rozrywkowe, pasjonujące dokumenty i reportaże. Programy na antenie NGC to mądra, oparta na faktach rozrywka, która wykorzystuje różne dziedziny wiedzy: naukę i technikę, historię, archeologię i tajemnice natury. Kanał nadawany jest 24 godziny na dobę i dociera do ponad 320 milionów domów w 166 krajach i w 34 wersjach językowych. W wersji HD jest dostępny, poza Polską, w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Włoszech, Kanadzie, Singapurze, Japonii, Holandii, Belgii, Portugalii, Szwecji, Norwegii, Danii, Australii, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Estonii, Litwie i Łotwie.

W ostatnim czasie  abonenci platformy uzyskali również  dostęp do kanałów TLC i FOX HD.

Z dniem 1 lutego br. z oferty Cyfrowego Polsatu zostaną natomiast wycofane kanały BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i CBeebies.

prstats.po?p=220475

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014