15 gwiazd na 15 lat Polsatu Sport w klipie wizerunkowym kanału

Data: 
05 paź 2015

W piątkowych wieczór podczas uroczystej gali z okazji 15 – lecia powstania Polsatu Sport miała miejsce premiera nowego spotu wizerunkowego kanału. W promocyjnym klipie związanym z jego jubileuszem 15- lecia pojawiło się 15 gwiazd polskiego sportu, dziennikarzy i komentatorów kanału.  

To dzięki sukcesom gwiazd polskiego sportu Polsat Sport jest od 2007 roku nieprzerwanie najchętniej oglądanym kanałem w grupie komercyjnej. Na co dzień dziennikarze kanału i sportowcy spotykają się na piłkarskich stadionach, w ringu i na parkietach sportowych hal. Tym razem mogli wystąpić razem przed kamerą w niecodziennej dla jednych i drugich rzeczywistości. Spot wizerunkowy 15 lat Polsatu Sport, uświetniły swoim udziałem sportowe osobowości: siatkarki Małgorzata Glinka – Mogentale, Milena Radecka, siatkarze Andrzej Wrona, Łukasz Kadziewicz i Michał Winiarski, gwiazda MMA Mamed Khalidov i bokserski mistrz Tomasz Adamek. W spocie pojawili się także byli piłkarze reprezentacji Polski, a dziś komentatorzy Polsatu Sport - Wojciech Kowalczyk i Dariusz Dziekanowski, oraz dziennikarze kanału: Karolina Szostak, Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Jerzy Mielewski i Paweł Wójcik.    

W klipie wykorzystano utwór Joan Jett & The Blackhearts  „I Love Rock’n’Roll”. 

Za produkcję spotu odpowiadała Agata Tadra a Paweł Witecki go wyreżyserował. Zdjęcia wykonał Robert Ceranowicz. Kierownikiem produkcji był Daniel Domirski. Nadzór produkcyjny sprawowała Katarzyna Wyszomirska -Wierczewska.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 21.10.2015