12 miesięcy w prezencie od Cyfrowego Polsatu

Data: 
05 lis 2008

Dzisiaj Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, wprowadza nową ofertę Mini Max oraz Wielkie Promocje. W ramach nowych propozycji abonenci otrzymają nawet 12 miesięcy oferty programowej w prezencie. Dekoder można kupić już za 69 zł albo korzystać z dekodera udostępnionego przez platformę, płacąc jednorazowo już od 19 zł.

Największa promocja dotyczy najnowszej oferty Mini Max. Decydując się na nią klient korzysta z usługi aż 12 miesięcy bez wnoszenia opłat abonamentowych. Mini Max umożliwia dostęp do 23 kanałów polskojęzycznych - kodowanych Polsat, Polsat2, Polsat Sport, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, TV4, TVP1, TVP2, TVN, TVN7 oraz ogólnodostępnych TV Biznes, TVP Polonia, TVP Kultura, Polonia1, Tele5, Podróże TV, Viva, 4 fun.tv, Mango 24, TV Puls, TV Śląsk, iTV. Miesięczny abonament za Mini Max wynosi 19,90 zł. Dekoder Mini dostępny z nową ofertą programową można kupić za 149 zł. Klient podpisuje umowę na 36 miesięcy, ale do 11-ego miesiąca może zadecydować o zamianie pakietu Mini Max na pakiet Mini.

W ramach Wielkich Promocji pozostałe pakiety programowe: Familijny, Familijny i HBO, Familijny i Relax Mix, Familijny i Relax Mix +HBO, Familijny i Super Film oferowane są z 6-miesięcznym okresem bez wnoszenia opłat abonamentowych. Przez pierwszy miesiąc widz ma dostęp do pełnej oferty Cyfrowego Polsatu - pakietu Familijnego i Super Film, a przez pięć pozostałych do pakietu, na który podpisał umowę. Cyfrowy dekoder można kupić na własność już za 69 zł lub korzystać z niego w opcji udostępnienia przez platformę, ponosząc jednorazową opłatę w wysokości już od 19 zł - cena dekodera zależą od jego modelu i wybranego pakietu programowego.

Jest to czas, kiedy widzowie najchętniej decydują się na zakup płatnej telewizji, dlatego przygotowaliśmy dla nich propozycje, które w naszym odczuciu pozwolą im w najdogodniejszy sposób zapoznać się z naszą ofertą - powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Równie atrakcyjna oferta promocyjna została przygotowana dla pakietów HD. Podpisując umowę na czas określony na wybrany kanał HD, abonent przez 6 miesięcy korzysta z serwisu HD bez wnoszenia opłat. Decydując się na 3 wybrane kanały HD, klient otrzymuje półroczny dostęp do kanałów HD bez opłat abonamentowych oraz możliwość skorzystania z opcji udostępnienia dekodera HD przez platformę za jednorazową opłatą w wysokości 99 zł. Dekoder HD na własność można kupić już za 199 zł. Cyfrowy Polsat oferuje dwa modele dekoderów HD - produkcji firmy Samsung i EchoStar. Obecnie platforma posiada cztery kanały HD: Polsat Sport HD, HBO HD, Eurosport HD i najnowszy w ofercie MTVNHD.

Zainteresowani dekoderem z twardym dyskiem, w ramach Wielkich Promocji mogą go nabyć za  499 zł na własność oraz w opcji "odroczonego wykupu - po 13 miesiącach". Na koszt zakupu w drugiej opcji składa się cena zakupu dekodera w wysokości 199 zł i 12 miesięcznych płatności w wysokości 25 zł.

Więcej kanałów dla dotychczasowych abonentów pakietu Mini

Jednocześnie z uruchomieniem Wielkich Promocji Cyfrowy Polsat wprowadza atrakcyjną ofertę promocyjną dla wszystkich swoich abonentów korzystających z pakietu Mini. Do 31 sierpnia 2009 r. otrzymają dodatkowo promocyjny dostęp do czterech kanałów tematycznych Telewizji Polsat - Polsat Sport, Polsat News, Polsat Play i Polsat Cafe.

Otrzymujemy bardzo dużo zapytań od naszych abonentów na temat zawartości programowej kanałów tematycznych Telewizji Polsat, dlatego postanowiliśmy umożliwić wszystkim naszym abonentom zapoznanie się z ich propozycjami, tak aby w przyszłości podejmowali świadome decyzje o zmianie pakietów - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Łącznie z promocyjnie udostępnionymi kanałami Telewizji Polsat abonenci pakietu Mini będą odbierać 23 kanały polskojęzyczne. Dostęp do dodatkowych kanałów tematycznych otrzymają promocyjnie bez dodatkowych opłat. Po 31 sierpnia 2009 r. powrócą do dotychczasowej oferty lub będą mogli pozostać przy rozszerzonej propozycji za 19,90 zł miesięcznie.

prstats.po?p=220416

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014