Promocja zdrowia i integracja

Naszym pracownikom proponujemy szereg działań, których celem jest integracja, promowanie aktywnego stylu życia i zdrowej rywalizacji, rozwój zainteresowań i pozazawodowej aktywności oraz wzmacnianie poczucia więzi z Grupą.

W minionym roku swoją działalność kontynuowała drużyna POLSAT Biega. Nasi zawodnicy wystartowali m.in. w 8. Półmaratonie Warszawskim, 35. Maratonie Warszawskim i VI Biegu Marszałka, w ramach którego odbyły się także I Mistrzostwa Polsat News. Puchar w obu biegach odebrał pracownik Pionu Informatyki Cyfrowego Polsatu.

W obu spółkach prężnie działają także sekcje piłki siatkowej i nożnej. W 2012 roku „pomarańczowi” dołączyli do rozgrywek biznesowych PlayVolley – Ligi Siatkówki Firm. Swoje reprezentacje mamy także w lidze biznesowej piłki nożnej – Let’s Go. Zawodnicy Polkomtelu grają w I lidze, a Cyfrowego Polsatu w II lidze. Z inicjatywy pracowników działa jeszcze kilka innych sekcji sportowych – w Polkomtelu m.in.: Turystyki Górskiej, Tenisa Ziemnego, a Cyfrowym Polsacie – rowerowa.

Stałym punktem wydarzeń firmowych są również imprezy dla pracowników. W ramach eventów wewnętrznych staramy się zapewnić pracownikom różne formy integracji – od spotkań rozrywkowych, przez edukacyjne, aż po kulturę wysoką. Dotychczas pracownicy Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu mieli okazję spędzić Dzień Dziecka m.in. w warszawskim ZOO (celebrując czas wolny ze swoją rodziną), podczas Pikniku Wiedzy (poznając pasje swoich koleżanek i kolegów przez udział w interaktywnych zajęciach m.in. z malarstwa, paralotniarstwa, modelarstwa i zdrowego odżywiania) czy w trakcie „Extremalnego Dnia Dziecka” (mogąc spróbować swoich sił w licznych sportach ekstremalnymi pod opieką profesjonalnych instruktorów i ze specjalnymi programami edukacyjnymi WOPR czy Policji). Z okazji Mikołajek zorganizowaliśmy spotkanie z Mikołajem w parku rozrywki, specjalny pokaz musicalu „Aladyn Jr” w Teatrze Muzycznym ROMA czy wyjątkowy spektakl baletowy „Jezioro Łabędzie”.

Dzięki indywidualnemu zaangażowaniu pracowników oraz ich chęci do rozwoju, a także wspierania innych, z powodzeniem realizowane są różne inne ciekawe inicjatywy. W Polkomtelu odbywają się m.in.: Pikniki Rodzinne, Dni otwarte dla pracowników Plusa (dotyczące nowych ofert produktów i usług oraz współorganizowane z Partnerami Plusa). Działa również Drużyna Ratownictwa Medycznego

Ostatnia aktualizacja 17.01.2019